KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

ALLPCB.com – producent prototypów PCB

ALLPCB.com
adres: ALLPCB.com
No.71-8 ShiXiang Road
Hangzhou, Zhejiang, China
www: https://www.allpcb.com/
e-mail: service@allpcb.com
tel.: +8613336146098
oferta:
PRODUCENT PCB Obwody drukowane

 

ALLPCB to popularna fabryka PCB, z której usług można skorzystać przez Internet. Firma stale rozwija swoją innowacyjną platformę online i skupia się na produkcji prototypów PCB. ALLPCB.com obsługuje ponad 120 tysięcy użytkowników ze 136 krajów.

Oferta ALLPCB.com

 • Bardzo szybka produkcja prototypów PCB
 • Niezawodna niskoseryjna produkcja
 • Możliwość zakupu elementów i montażu
 • Internetowy system wycen
 • Produkcja w 24 godziny + dostawa w 2-4 dni
 • Profesjonalne wsparcie techniczne
 • Atrakcyjne ceny i liczne dodatkowe promocje

Dlaczego warto współpracować z ALLPCB?

Wysoka jakość. Firma ALLPCB korzysta z najlepszych materiałów (np. płytki od SYTECH, tusze Hi-Q od Taiyo itd). Pomimo tego, że niektóre surowce są stosunkowo drogie to firma ALLPCB nigdy nie szuka oszczędności na materiałach, które mogą wpłynąć negatywnie na jakość produkcji.

Co więcej, do produkcji PCB w ALLPCB.com wykorzystywane są najnowsze i najbardziej zaawansowane maszyny. Fabryka jest wyposażona w linie produkcyjną PTH, maszyny do LDI i AOI (optycznej kontroli wykonanych PCB). Do testów wykonanych płytek używane są również testery nazywane Flying Probe.

Bardzo szybka dostawa. Dzięki wprowadzeniu systemu inteligentnej fabryki udało się przyspieszyć produkcję PCB w taki sposób, aby wszystkie PCB były produkowane w 24 godziny (bez dodatkowej opłaty). Przyjazny, internetowy system wyceny pozwala na wprowadzenie wszystkich parametrów produkcji i natychmiastowe uzyskanie wyceny - dosłownie w ciągu sekundy. Następnie wystarczy wgrać projekt do systemu. Złożenie zamówienia zajmuje minutę, a w razie problemu można skorzystać ze wsparcia technicznego, które dostępne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Statystyki zamówień wskazują, że w 98% przypadków dostawa PCB zajmuje tylko 2-4 dni.

Świetne ceny! AllPCB wycenia standardowy prototyp PCB na 1,99$ za 5 sztuk, a produkcja płytek na podłożu aluminiowym jest możliwa już od 8$. Ceny montażu płytek rozpoczynają się już od 29,99$ - brak tu ukrytych opłat za szablony, przygotowanie do produkcji i testy.

Noworoczna promocja:

 • 20% rabatu na wszystkie PCB
 • Tylko 1,99$ za 5 szt. PCB
 • Darmowa, międzynarodowa dostawa
 • Zwrot środków w przypadku niedotrzymania terminu

Jak zamawiać na ALLPCB.com?

 1. Wypełnij wymagane pola formularza na stronie głównej ALLPCB.com i naciśnij "Quote Now".
 2. Prześlij pliki niezbędne do produkcji, wybierz formę dostawy i naciśnij "Add to Cart".
 3. Sprawdź i zatwierdź swoje zamówienie. Gotowe płytki przyjadą za 2-4 dni!

Wpis przesłany przez ALLPCB.com