KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

BIBUS MENOS | DRUK 3D

BIBUS MENOS | DRUK 3D
adres: BIBUS MENOS Sp. z o.o.
Spadochroniarzy 18
80-298 Gdańsk
www: https://www.drukarki3d.pl/
e-mail: info@bibusmenos.pl
tel.: +48 58 660 95 70
oferta:
Drukarki 3D Oprogramowanie Szkolenia

 

 

Oferta Działu Drukarek 3D BIBUS MENOS

BIBUS MENOS reprezentuje wielu uznanych światowych producentów w branży druku 3D, oferując:

  • profesjonalne drukarki 3D,
  • serwis drukarek 3D,
  • szkolenia z druku 3D,
  • materiały do druku 3D,
  • oprogramowanie Materialise,
  • urządzenia peryferyjne.

Oprócz systemów przyrostowych oraz innych usług proponujemy również drukowanie 3D w wyżej wymienionych technologiach. Wydruki 3D przygotowujemy na posiadanych systemach znajdujących się w naszej narzędziowni, a także we współpracy z dostawcami. Świadczymy także usługi konsultacyjne w zakresie doboru technologii oraz urządzenia do laboratoriów. Pełna oferta firmy tutaj: Druk 3D.

Historia Działu Drukarek 3D BIBUS MENOS

Dział Drukarek 3D powstał w 2006 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi 3D oraz coraz większe zainteresowanie systemami szybkiego prototypowania w naszym kraju. Swoją przygodę z technologiami przyrostowymi zaczęliśmy od współpracy z firmą Z-Corporation (obecnie 3D Systems), rozszerzając później naszą ofertę o technologie firm Objet Geometries (obecnie Stratasys®).

Obecnie współpracujemy z liderami w branży druku 3D. Od roku 2016 z niemiecką firmą EOS, od tego samego roku również z Lithoz. W 2017 roku poszerzyliśmy portfolio o systemy marki Rapid Shape, w 2018 o produkty Sintratec, a w 2019 o ofertę polskiego producenta 3DGence.

Spółka BIBUS MENOS trzykrotnie - w latach 2017, 2018 i 2019 - zdobywała tytuł Najlepszego Polskiego Dystrybutora Przemysłowych Drukarek 3D w plebiscycie Centrum Druku 3D.

Oferta pozostała

Działamy w następujących dziedzinach: pneumatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, pompy i zbiorniki, technika szynowa. Oferujemy w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów. Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego indywidualnego zlecenia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć oraz objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką.

Wpis sponsorowany na podstawie materiałów firmy BIBUS MENOS.