KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Drukarki 3D firmy Blixet

Blixet Sp. z o.o.
adres: Blixet Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 8
41-208 Sosnowiec
www: http://www.blixet.pl
e-mail: biuro@blixet.pl
tel.: +48 602 636 119
oferta:
PRODUCENT drukarki 3D filament

O firmie

Blixet sp. z o.o. jest producentem drukarek 3D w technologii FFF. Pionierską technologią druku 3D zajmujemy się już od 2009 r. Za sukcesem naszej firmy stoją ludzie, których profesjonalizm, pasja i zaangażowanie pozwoliło zbudować zespół osób zdolnych do tworzenia innowacyjnych technologii, udzielających naszym klientom wsparcia w rozwiązywaniu problemów, wymyślaniu i odkrywaniu nowych możliwości, oraz przekształcaniu ich idei i pomysłów w wielki sukces.

Drukarki 3D z oferty Blixet

Drukarki 3D z oferty Blixet

Dostępne drukarki 3D

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę dążąc do zaspokojenia potrzeb współczesnego biznesu. W ofercie posiadamy aż 8 modeli drukarek Blixet 3D Multi z polami roboczymi od 240x240x300 mm (model B24) do 700x700x1200 mm (model B120). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży druku oraz wiedzy i znajomości specyfiki rynku, nasze produkty zakupiło wiele renomowanych firm, które doceniły nas za precyzję, rzetelność i niezawodność.

Współpracując z licznymi firmami reprezentującymi różne gałęzie przemysłu, staramy się odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie rynku. Szeroka gama dostępnych drukarek Blixet 3D Multi opartych o innowacyjne i przemyślane rozwiązania daje naszym klientom możliwość wygenerowania w technologii FFF m.in. koncepcyjnych modeli, precyzyjnych i funkcjonalnych prototypów, dowolnych części do użytku końcowego oraz różnych wzorów i form do technicznego oprzyrządowania.

Przykładowe wydruki 3D

Przykładowe wydruki 3D

Wykorzystanie drukarek Blixet 3D Multi w przemyśle usprawnia pracę przedsiębiorstwa i przyśpiesza wprowadzenie na rynek innowacyjnych rozwiązań. Wykonaliśmy wiele ambitnych projektów. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy w stanie wykonać dowolny koncept oraz zrealizować nietypowe indywidualne zamówienia.

Wpis sponsorowany, więcej informacji na stronie: https://blixet.pl/