KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Sklep Hubika.pl

HUBIKA
adres: HUBIKA Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 30/63
0-116 Warszawa
www: https://hubika.pl/
e-mail: kontakt@hubika.pl
tel.: 791-349-301
oferta:
SKLEP elektronika Raspberry Pi

 

Hubika – opis sklepu

Hubika to sklep z elektroniką, który w swej ofercie ma minikomputery Raspberry Pi, Micro:bit oraz wszelkiego typu akcesoria do nich. Bogaty asortyment skierowany jest do hobbystów, profesjonalistów, a także osób doceniających liczne zalety popularnych malinek. Początki firmy sięgają 1991 roku, co potwierdza ogromne doświadczenie przedsiębiorstwa na rynku elektronicznym. O profesjonalnym podejściu do klientów świadczy również to, że właścicielem firmy jest inżynier elektronik i pasjonata nowoczesnych technologii. Jako spółka kapitałowa Hubika istnieje od 2015 roku.

Firma jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła dystrybucję komputera jednopłytkowego Raspberry Pi. Od lat dostarczyła na rynek kilkaset tysięcy malinkowych płytek oraz akcesoriów do nich. Zaopatrza użytkowników indywidualnych oraz klientów biznesowych. Hubika oprócz najwyższej jakości sprzętu elektronicznego oferuje obsługę gwarancyjną oraz po-sprzedażową.

Minikomputery Raspberry Pi

Podstawowym produktem w ofercie Hubika są układy Raspberry Pi. Lata doświadczenia zdobytego dzięki tysiącom sprzedanych minikomputerów sprawiają, że firma oferuje najwyższej jakości podzespoły odpowiadające na potrzeby klientów.

Jednym z produktów dostępnych w ofercie sklepu są płytki Raspberry Pi 3. Jest to legendarny model tego minikomputera. W porównaniu do poprzednich modeli wydajność tej płytki została poprawiona. Raspberry Pi 3 doskonale sprawdzi się jako system dla początkujących użytkowników, miłośników robotyki, a także jako baza do stworzenia multimedialnego domowego centrum rozrywki. Jest to także sprzęt, który może mieć zastosowanie biznesowe.

Kolejnym produktem, którego nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Hubika, jest Raspberry Pi 4. Model ten rekomendowany jest pasjonatom elektroniki oraz informatyki. Minikomputer z tej serii wykorzystuje najnowsze technologie, zapewniając wysoką wydajność działania. Oferuje wiele możliwości – można z niego stworzyć multimedialne centrum rozrywki czy też zastosować w systemach inteligentnych domów. Sposób wykorzystania Raspberry Pi ogranicza wyłącznie wyobraźnia użytkownika.

Bogata oferta akcesoriów do Raspberry Pi

W ofercie sklepu Hubika oprócz minikomputerów Raspberry Pi znalazły się również akcesoria do malinkowych płytek. Bogaty asortyment obejmuje m.in. obudowy, zasilacze, karty pamięci, adaptery, wyświetlacze, niezbędne kable (m.in. USB, LAN), kamery HD, pady, a także oficjalne dodatki (klawiatura, mysz). Asortyment sklepu uzupełniają gotowe zestawy Raspberry Pi, które świetnie sprawdzą się do użytku indywidualnego lub jako prezent – dla informatyka, pasjonata elektroniki czy robotyki.

Hubika to sklep, który oferuje nie tylko wysokiej jakości elektronikę, ale także najwyższej jakości obsługę klienta oraz fachowe doradztwo. Zespół tworzą ludzie z pasją, którzy łączą pracę z hobby.

Wpis sponsorowany dla Hubika.pl