KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Testspring – w końcu możesz kupić czas

Testspring
adres: Testspring
ul. Józefa Wolnego 4/101
40-857 Katowice
www: https://testspring.pl/
e-mail: kontakt@testspring.pl
tel.: +48 881 201 165
oferta:
USŁUGI testy szkolenia

 

 

Testspring to firma specjalizująca się w QA, czyli zapewnieniu jakości. Pierwszym krokiem do tego, aby produkt stał się lepszy, są testy oprogramowania. Dlatego testy stanowią podstawę naszej oferty. Oprócz tego oferujemy konsulting IT, który pomoże Ci zoptymalizować procesy w Twojej firmie oraz zapewni wsparcie wdrożeń. Stawiamy na kompleksową obsługę naszych klientów, dlatego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie również sekcji: szkolenia dla testerów i HR.

Jeżeli chcesz stworzyć swój własny dział QA, znajdziemy dla Ciebie odpowiednich ludzi oraz zapewnimy im odpowiednie przeszkolenie skupiające się na tym, co najważniejsze z punktu widzenia procesów w Twojej firmie.

Testspring, czyli kompleksowa usługa QA

W naszej ofercie znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak poprawić jakość swojego produktu, a także procesów w firmie. Jeżeli nie określisz dobrze procesów, ludzie nie wiedzą, co tak naprawdę mają robić. Specjalizujemy się we wdrażaniu QA w logistyce. Mamy za sobą kompleksową usługę zapewnienia jakości w firmie MAERSK, gdzie pracowaliśmy nad procesem dostawy.

Testspring, czyli usługa dostosowana do potrzeb klienta

W Testspring stawiamy przede wszystkim na analizę potrzeb i oczekiwań klienta. Chcemy wiedzieć, jakie procesy wdrażasz w swojej firmie, jak wygląda Twoja praca, jakie cele biznesowe zdefiniowałeś na początku. Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie znaleźć właściwe rozwiązanie, które pozwoli zredukować koszty, zoptymalizować czas i poprawić jakość produktu.