Materiały dodatkowe do kursów elektroniki

Dziękujemy za zakup zestawu do naszego kursu! Niezależnie od tego, który kurs wybrałeś na start, zawsze przyda Ci się podręczna ściąga z ważnymi symbolami i zależnościami elektronicznymi.

Właśnie dlatego przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych informacji, które możesz wydrukować i trzymać w swoim warsztacie. Oczywiście materiały były przygotowane głównie dla osób początkujących, ale bardziej zaawansowani elektronicy też powinni znaleźć coś dla siebie.

Materiały dodatkowe składają się z dwóch stron A4 (podgląd):

Dla większej wygody udostępniamy powyższe ściągi w aż 4 wariantach:

  • Wersja pełna, do druku na 2 stronach A4 w wersji kolorowej.
  • Wersja kompaktowa, do druku na 1 stronie A4 w wersji kolorowej.
  • Wersja pełna, do druku na 2 stronach A4 w wersji czarno-białej.
  • Wersja kompaktowa, do druku na 1 stronie A4 w wersji czarno-białej.

Gdy w przyszłości przygotujemy kolejną wersję materiałów dodatkowych to poinformujemy Cię o tym mailowo. Jeśli znajdziesz w nich błąd to koniecznie daj nam znać przez formularz kontaktowy.

Dodatkowa opcja: kursy w formie e-booków (PDF)

Wszystkie nasze kursy dostępne są za darmo na blogu. Otrzymujemy jednak zapytania od osób, które wolałyby zapłacić za kurs i otrzymać e-booka. Pracujemy nad wydaniem kursów w takiej formie, dzięki czemu będą one dostępne w jednym pliku PDF, który jest specjalnie przystosowany do druku.

Do tej pory przygotowaliśmy e-booki do następujących kursów:

Kursy w formie e-booków pozbawione są reklam zestawów oraz innych rozpraszaczy występujących na stronie internetowej. Co więcej, kupując kurs w formie e-booka otrzymasz stały dostęp do najnowszej wersji kursu. Jeśli za miesiąc lub za rok pojawi się nowe, zaktualizowane wydanie zamówionego przez Ciebie e-booka to automatycznie uzyskasz dostęp do jego najnowszej wersji.

Powiedz coś o sobie

Na koniec wielka prośba - odpowiedz na poniższe dwa pytania. Twój anonimowy głos pozwoli nam tworzyć jeszcze lepsze kursy i poradniki!

Które zdanie najlepiej opisuje Twoją obecną sytuację?

Jak trafiłeś na nasze kursy?

PS Materiały dodatkowe przygotowaliśmy z myślą o osobach, które wspierają naszą działalność, czyli kupują zestawy i uczą się elektroniki razem z nami. Będziemy wdzięczni za nierozpowszechnianie ściąg wśród innych osób ;)

Powodzenia w eksperymentowaniu
z elektroniką w praktyce!