Do 85% rabatu na książki o elektronice, programowaniu i IT

Do 85% rabatu na książki o elektronice, programowaniu i IT

Ruszyły aż dwie świetne promocje, dzięki którym można zamówić książki wydawnictwa HELION z dużymi rabatami. Tym razem aż do -85% na ebooki oraz 2 za 1 dla książek drukowanych.

Warto skorzystać, bo można zamówić bestsellery w świetnych cenach. Programowanie, elektronika, biznes i literatura - jest w czym wybierać.

Czytaj całość…

Teraz 40% rabatu na książki drukowane HELION – co wybrać?

Teraz 40% rabatu na książki drukowane HELION – co wybrać?

Ruszyła świetna promocja na książki drukowane grupy HELION. Wszystkie pozycje są dostępne aż 40% taniej, a do tego dostawa za darmo.

Warto skorzystać, bo można zamówić prawdziwe bestsellery w świetnych cenach. Na liście wiele tytułów o elektronice, programowaniu i IT.

Czytaj całość…

Które książki o elektronice i Arduino wybrać? Rabaty do -93%!

Które książki o elektronice i Arduino wybrać? Rabaty do -93%!

W sprzedaży dostępne jest coraz więcej książek technicznych. Oto lista wybranych tytułów, które będą przydatną pomocą dla osób uczących się podstaw elektroniki, Arduino oraz Raspberry Pi.

Zebrane tu pozycje dla wielu osób mogą też pełnić rolę materiałów dodatkowych do naszych darmowych kursów elektroniki.

Czytaj całość…

Które książki o programowaniu wybrać? Rabaty do -93%!

Które książki o programowaniu wybrać? Rabaty do -93%!

Trwa największa w tym roku promocja na książki techniczne, w której upolować można popularne tytuły z rabatami sięgającymi ponad 90%.

Do wyboru m.in. sporo pozycji o C/C++/C#, coś dla fanów Pythona oraz dużo tytułów, które są związane z ogólnymi aspektami programowania.

Czytaj całość…

Do -93% na 24 tys. książek – powrót wielkiej promocji [96h]

Do -93% na 24 tys. książek – powrót wielkiej promocji [96h]

Ruszyła coroczna, popularna promocja na książki oraz audiobooki. Akcja #Zaczytani2020 obejmuje ponad 24 tysięcy tytułów, a rabaty sięgają 93%!

Programowanie, elektronika, biznes, języki obce, literatura - jest w czym wybierać. Na jakie rabaty można realnie liczyć? Które książki wybrać?

Czytaj całość…

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 14,90 zł (-94%)

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 14,90 zł (-94%)

W sprzedaży dostępne jest coraz więcej książek technicznych. Oto lista wybranych tytułów, które będą przydatną pomocą dla osób uczących się podstaw elektroniki, Arduino oraz Raspberry Pi.

Zebrane tu pozycje dla wielu osób mogą też pełnić rolę materiałów dodatkowych do naszych darmowych kursów elektroniki.

Czytaj całość…

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można znacznie taniej zamówić popularne tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Dzisiejszy dzień minął bez premiery nowej wersji Raspberry Pi. Nie znaczy to jednak, że nie można świętować dnia liczby Pi oraz dnia Arduino, który jest planowany na najbliższą sobotę.

Pora na zestawienie ciekawych promocji, które zostały przygotowane dla fanów obu platform.

Czytaj całość…

Nie ma żadnego Raspberry Pi 4, ale tak powinno wyglądać

Nie ma żadnego Raspberry Pi 4, ale tak powinno wyglądać

Prawdziwy Gigabit Ethernet, więcej pamięci RAM oraz USB 3.0 to najpopularniejsze cechy, którymi według społeczności powinno charakteryzować się długo oczekiwane Raspberry Pi 4.

Dziś dzień liczby Pi, jeśli liczyliście na premierę Raspberry Pi to możecie czuć się rozczarowani, bo... nie ma żadnej premiery.

Czytaj całość…

Czytaj losowy artykuł