Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 30.06.2013 we wszystkich miejscach

  1. Zmień w dxfie linie będące obrysem na tą samą warstwę, co otwory. Wtedy ten sposób który podałeś (o przerabianiu na skrypt) powinien zadziałać. Możliwe też, że działają tylko okręgi. Inna sprawa, że wydaje mi się, że jest jakiś ULP, który z jakiegoś dxfa czy dwg robi obrys pcb.
    1 punkt
  2. Pytanie brzmi raczej: czemu nie wpadłeś na to wcześniej? Bo sposobów sterowania takim układem jest wiele i ten "szatański" jest dobry jak każdy. Bramki ze scalaka 7404 - jeżeli zależy Ci na miejscu - możesz zastąpić dwoma pojedynczymi 1G04 w obudowach SOT23 albo są też - o ile pamiętam pakowane dwie w jednym. Mogą to być też zwykłe tranzystory a jeśli użyjesz takich z wewnętrznymi dzielnikami w bazie (bardzo wygodne - polecam) to i oporniki wejściowe będą zbędne. Oczywiście montowanie dokładnie tego co napisałeś (74AC04) jest zupełnie bez sensu i wystarczy poczciwy 74HC lub 74HCT ale idea jest
    1 punkt
  3. Zwiększ odstępy między silnikami, bo nie uwzględniłeś ich złącz. W przeciwnym wypadku ładnie ci się zewrą.
    1 punkt
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.