Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 27.10.2013 we wszystkich miejscach

  1. Muszę przyznać, że od dawna recenzja sprzętu nie sprawiła mi tyle frajdy. Sporo przyczyniła się do tego marka, jakiej elektronarzędzia miałem okazję przetestować. W niniejszym artykule opiszę spostrzeżenia i uwagi, jakie nasunęły mi się po kilku tygodniach zabaw (czyt. pracochłonnego recenzowania) z narzędziami firmy Proxxon, które do testów dostarczył sklep SwiatNarzedzi.pl [blog]https://forbot.pl/blog/artykuly/recenzje/zestaw-robotyka-proxxon-statyw-wiertarski-imadlo-id3119[/blog]
    1 punkt
  2. Co do piw i flaszeczki: patrząc na nie i ilu z kilkudziesięciu tyś którzy przeczytało bazowy art. "Mostki H" wychodzi, że on praktycznie nikomu się nie przydaje. Chyba nie będziesz mi się dziwił jak któregoś dnia zamilknę na zawsze. Tym bardziej że np. teraz na chybciaka odpisuję w przerwie śniadaniowej z pracy ze służbowego PC narażając się na utratę premii. 1) masz rację, ma iść deczko wyżej. Normalnie danego MOS-a wyłącza dioda w drenie dopowiadającego mu BS170 a ta ( odkładniej to te ) ma ją ( je ) dublować i trzymać bramkę ( bramki ) MOS-ów na masie przez czas rozałdowania RC 100nF / 1M.
    1 punkt
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.