Skocz do zawartości

Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 08.02.2018 w Posty

 1. Domyślnie po starcie procesora wszystkie piny są wejściami bez włączonych podciągów - czyli najgorszy możliwy przypadek. Najprościej włączyć im rezystory ustalające stan wysoki (INPUT_PULLUP) korzystając z funkcji pinMode() - jedna linijka kodu na pin. Możesz też zrobić piny wyjściami i wpisać im coś konkretnego, choć wartość ta nie ma znaczenia. Zanim jednak to zrobisz spojrzyj na schemat tego konkretnego Arduino, bo robienie pinu wyjściem może być niedobrym pomysłem gdy ktoś przysyła do niego sygnał z zewnątrz. Np. niezależnie od tego czy używasz portu szeregowego (Serial) czy nie, do pinu R
  1 punkt
 2. Wisząca nóżka może działać jak antena zbierająca śmieci z eteru. Raczej nie chciałbyś, by wskakiwała na "1" losowo?
  1 punkt
 3. Super! Wreszcie będę mógł siedząc sobie w barze przy piwku poczytać artykuł na komórce nie bawiąc się w łamańce typu skrolowanie w poprzek aby przeczytać jedno zdanie Tak trzymać!
  1 punkt
 4. Nooo! Nareszcie responsywność! Już samo to zasługuje na lajka! I bardzo podobają mi się nowe ikonki i ogólne odświeżenie layoutu - jak dla mnie jest teraz dużo lepsza kolorystyka. Tak trzymać.
  1 punkt
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.