Skocz do zawartości

Belferek

Użytkownicy
 • Zawartość

  419
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Belferek wygrał w ostatnim dniu 17 marca

Belferek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

65 Bardzo dobra

O Belferek

 • Ranga
  6/10

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja tam swojego błędu w żadnym miejscu nie widzę - zapytałem, a szczawiosław odpowiedział i tyle. Pozdrawiam,
 2. No tak tyle, że jaka to różnica by była gdyby zamiast if (DiffTemp < -0.5F) użyć if (DiffTemp < -5) ?
 3. To może pokaż schemat - może się komuś przydać.
 4. Bo Arduino/Genuino Uno to nie ESP8266. Wybierz odpowiednią płytkę.
 5. No i co Ci wyświetla ta linijka w sensorTypeUpDate()? Tak na marginesie to do funkcji można przekazywać parametry - nigdzie tego nie stosujesz.
 6. Pokaż fragment gdzie actualSensor przyjmuje wartość. Pokazałeś wiele kodu ale nie to. Pokaż jak wywołujesz tę funkcję ze switch. Bez tego trudno cokolwiek powiedzieć.
 7. A datasheet tego układu czytałeś? Są tam fragmenty zatytułowane "USING TMP3x SENSORS IN REMOTE LOCATIONS" i "DRIVING LONG CABLES OR HEAVY CAPACITIVE LOADS" - mogą się przydać
 8. Tak z ciekawości jaką wersję chcesz instalować są trzy: Windows Installer, Windows ZIP i Windows App. Ja wielokrotnie, na różnych PC z Win 10 instalowałem tę pierwszą bez żadnych problemów. Jest jeszcze Web Editor.
 9. windows - wyszukaj (lupa) - podgląd zdarzeń i zapoznaj się z zarejestrowanymi zdarzeniami. Może coś tam znajdziesz. Warto także odinstalować Arduino IDE i ręcznie pousuwać wszelkie pozostałości w systemie po nim (za wyjątkiem swoich sketchów). Po takich porządkach spróbuj jeszcze raz zainstalować środowisko.
 10. zajrzyj do systemowych logów Windows
 11. Nie błąd tylko niedopowiedzenie by nie mieszać w głowach pojęciami typu kompilator, asembler, a może jeszcze ... interpreter. Te Twoje hexy i tak przecież prowadzą do kodu maszynowego - czy nie? Raczej źle zadane pytanie - nieprecyzyjne pytanie. Przynajmniej nie odpowiadam odsyłając do Wikipedii i pisząc o kulinariach.
 12. Toś się wypowiedział. A skąd wiadomo, o co pyta autor? Pyta o Arduino IDE czy o bliżej nieokreślony moduł Arduino, a może o procesor z modułu Arduino UNO? Na pewno nie pytał o przepis na śniadanie.
 13. Aż tyle osób ma inne zdanie więc może ktoś pokusi się o swoją wypowiedź i uzasadnienie dlaczego się nie zgadza.
 14. Ja bym powiedział, że korzysta z kodu maszynowego, z listy rozkazów procesora. Kod taki uzyskuje się w wyniku kompilacji kodu źródłowego, a ten już może być napisany w dowolnym języku programowania pod warunkiem, że mamy odpowiedni kompilator.
×
×
 • Utwórz nowe...