Skocz do zawartości

TheDaroo

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez TheDaroo

  1. No dziwna sprawa, może jakiś błąd w systemie bo zwykle restart pomaga Laptopa ostatnio czyściłem i wszystko jest od nowa zainstalowane. A jeśli chodzi o copy/paste to w sumie o tym nie pomyślałem i będę teraz na to zwracał uwagę.
  2. @Gieneq Próbowałem tak i w sumie właśnie w ten sposób to odkryłem. Pierwszy raz coś takiego mi się zrobiło z rok temu i pojawia się losowo. W sobotę każdy program jaki napisałem był ucięty, a w niedzielę już wszystko wróciło do normy.
  3. Witam, Ostatnio zauważyłem dziwną rzecz, piszę dłuższy program i to to co się znajduje poniżej ~200 lini tak jak by nie istnieje. Na przykład taki kod (to tylko przykład, żeby wyjaśnić o co chodzi) ....... if(Serial.available()>0){ char Data_read = Serial.read(); switch(Data_read){ case 'R': digitalWrite(RED, HIGH); break; case 'r': digitalWrite(RED, LOW); break; case 'G': digitalWrite(GREEN, HIGH); break; case 'g': digitalWrite(GREEN, LOW); break; } ....... R , r działa ale
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.