Skocz do zawartości

Aiden_Pearce

Użytkownicy
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Aiden_Pearce wygrał w ostatnim dniu 9 grudnia 2018

Aiden_Pearce ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

20 Dobra

O Aiden_Pearce

 • Ranga
  3/10

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Języki programowania
  C#

Ostatnio na profilu byli

134 wyświetleń profilu
 1. Aiden_Pearce

  Wybór multimetru do 1100 zł

  A będziesz wykorzystywał jakiekolwiek z tych funkcji? Znajdź sobie tani, z użytecznymi dla ciebie funkcjami, a nie najdroższy na rynku. Naucz się najpierw metodą prób i błędów na czymś podstawowym, żeby portfel nie ucierpiał w razie ludzkiego błędu.
 2. @SOYER Myślę, że ten link ci coś rozjaśni. Zmien uprawnienia dostępu w /html tak żebyś mógł tam coś zapisać.
 3. Aiden_Pearce

  Podstawy elektroniki - #5 - cewki, dławiki

  Jeżeli masz na myśli dwustronną taśmę klejącą, to możesz. Nikt ci nie broni. Pytanie czy to dobry pomysł. Przeczytaj o budowie płytki stykowej zanim to zrobisz.
 4. Aiden_Pearce

  Androidy są głupie

  co za bzdura, podaj proszę źródło... Wycofuję... źle pamiętałem treść filmu. To było porównanie do innych gatunków, w sensie "niektóre gatunki mogą ewoluować łatwiej niż człowiek". W razie gdyby ktoś był zainteresowany
 5. Aiden_Pearce

  Androidy są głupie

  Akurat w przypadku człowieka to nie działa. Z tego co wiem (poprawcie mnie jeżeli się mylę, nie jestem biologiem) człowiek ma mechanizmy które utrudniają ewolucję. Więc jedyne co my możemy zrobić aby następne pokolenie było lepsze to nauka na błędach i modyfikacja DNA. Dobrze. Ale każda cywilizacja dąży do tego aby stworzyć coś inteligentniejszego na swoje podobieństwo. Nie jest powiedziane że musi to być przemyślany twór (pod względem funkcjonalności). Przykład: mech bojowy z gąsienicami jest dużo lepszym wyborem, jednakże jakby ktoś chciał kupić/zrobić takiego mecha to wolałby żeby miał 'nogi' pomimo faktu, że to ułatwia jego zniszczenie.
 6. Aiden_Pearce

  Androidy są głupie

  I pogłaskania. Najlepiej kiedy człowiek jest zajęty. Nie, nie, nie, to zupełnie niemożliwe, abstrakcyjne, imponderabilia... Dlaczego? CNK ma teatr robotyczny. A pomysł jest ciekawy, może nawet wkręciłbym się w oglądanie sportu.
 7. Mam w takim razie pytanie. Piszę program, który za zadanie ma przeliczać rzeczy związane z elektroniką. Czy on by się kwalifikował? Napisałem go w C#.
 8. To kwestia tego że nie napisałeś nawiasów po else. Nawet jeżeli ci to teraz działa poprawnie to: //kod z warunkiem if else Serial.println(odebraneDane +"- taki kolor nie został zdefiniowany"); digitalWrite(zielona,HIGH);//to by ci się nie wykonało dla else Po else należy mieć nawiasy. One dyktują co się wykona w przypadku nie spełnienia warunków. //Kod z warunkiem if else{ Serial.println(odebraneDane +"- taki kolor nie został zdefiniowany"); digitalWrite(zielona,HIGH);//Teraz ta linia by się wykonała }
 9. Logujesz się z Rpi? Czy z innego komputera?
 10. Bez podstaw html nie wykorzystasz w pełni możliwości php
 11. Tak mi się wydaje. Zacząć możesz od strony, php zawsze można dorzucić.
 12. Masz na myśli przerobienie html/css na ładnieszy? Nie powinno być problemu. Na przykład opcja sprawdzania danych z bazy z poziomu strony?
 13. Aiden_Pearce

  System operacyjny dla oprogramowania zestawu

  Zakładam że pytasz się o możliwość instalacji Arduino IDE na tych systemach? Jeżeli tak to tu znajdziesz środowisko: https://www.arduino.cc/en/Main/Software
 14. To byłby dobry pomysł. Zwłaszcza że ostatni artykuł o RPi rozpoczął ten temat.
×