Skocz do zawartości

Thazzer

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Thazzer

 • Ranga
  2/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chodziło mi o to żeby sprawdzić czy moduł reaguje na komendy. Jeśli popełniam jakiś prosty błąd to wybaczcie, jestem wyjątkowo przymulony.
 2. Przepraszam, trochę źle rozpocząłem temat. zdjęcia wszystkich połączeń zarówno z ardu jak i przez konwerter USB-UART(https://abc-rc.pl/product-pol-4676-Konwerter-USB-TTL-UART-RS232-wyjscie-3-3V-5V-PL2303HX-Arduino.html). Żeby próbować komunikować się przez ardu używałem tego kodu: void setup() { Serial.begin(9600); } void loop() { Serial.print("."); delay(100); } Małe sprostowanie odnośnie poprzedniego postu: przez konwerter moduł reagował na komendę AT+NAME.
 3. Witam. Mam problem z HC-06. Moduł nie reaguje na żadną z komend AT. Wydaje mi się że wszystko co można było ustawić zrobiłem dobrze.
 4. Witam. Obecnie jestem na etapie wstępnego projektu mojego pierwszego robota opartego na arduino. Czym lepiej zasilać taki pojazd: baterią 9V czy akumulatorkami R6?
 5. Witam! Nie wiedziałem za bardzo jaki dać tytuł więc proszę o zrozumienie. Można dostać takie zębatki tylko że w PL? Byłoby fajnie gdyby pasowały do tych gąsienic (https://abc-rc.pl/product-pol-11620-Gasienica-75x4cm-80300-02-7.html
×
×
 • Utwórz nowe...