Skocz do zawartości

Laukur

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Laukur

 • Ranga
  1/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Treker elementy są z zestawu, rejestrowałem, ale najwidoczniej coś źle zrobilem. A co do serwa to jest to oznaczenie jest to samo SG90, myślałem że te bez blokady mechanicznej będą się poprostu w stanie obracać bez limitu (ponad 180stopni), ale mimo to będzie się nim dało w jakiś sposób sterować, bo aktualnie to w sumie tylko taki silnik z przekładnią
 2. @Treker na filmiku pokazującym działanie układu przy zmianie ustawienia potencjometru serwo obraca się o jakiś kąt, u mnie przy środkowym ustawieniu potencjometru z serwem nic sie nie dzieje, a przy przekrecaniu potecjometru serwo zaczyna się obracać w prawo lub lewo im bliżej którejś z skrajnych pozycji potecjometru tym szybciej obraca się serwo, nie zatrzymuje się tak jak jest to pokazane na filmiku tylko cały czas się kręci.
 3. Witam, złożyłem układ sterowania serwem (trzy razy dla pewności), ale jedyne co się dzieje to zmiana kierunku oraz prędkości serwa przy zmianie ustawienia potencjometru. Tak jak było to polecane wczesniej przy innym problemie złożyłem jeszcze raz czujnik przeszkód żeby wykluczyć uszkodzenie NE, działa bez problemu.
×
×
 • Utwórz nowe...