Skocz do zawartości

mihu

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralna

O mihu

 • Ranga
  2/10
 1. Ja bym chętnie zobaczył. Nawet kilka :).
 2. Ładne. Przy większej produkcji frezarka się przyda. Do 2szt. używałem frezarki ręcznej z dorobionym z panela podłogowego cyrklem. Przy w sumie 6 otworach i 4 frezowaniach pod kosze dało radę. Natomiast stolarz krzyknął mi ok 100 zł za otwór wraz frezowaniem pod głośnik :/.
 3. Tak w ogóle to wcześniej nie napisałem, ale fajna maszyna. Szacunkowy koszt? Nie było pytania, koszty są w załączniku
 4. Z tego co napisałeś widzę, że masz 3 śruby trapezowe i 3 nakrętki do nich. Użyj dodatkowej nakrętki do skasowania luzów. Ustaw je względem siebie tak by luz był minimalny i tak unieruchom względem osi.
 5. Hej. Jestem Michał. Do tej pory tylko obserwator i czytelnik :). Z zawodu jestem serwisantem rowerowym. Z wykształcenia... lepiej nie pytać :). Elektroniką interesuję się hobbystycznie. A retro elektronika i technika to już taki mój bzik. Pozdrawiam.
 6. Gdzie moje maniery :). Powiedziałbym, że cena nie tyle zaporowa co koszmarna. Natomiast lampy wykonane bardzo ładnie. Ciekawe jest także samo powstanie wytwórni. Od hobby do produkcji (nisko)seryjnej. Ale, ale, na naszym podwórku także powstają lampy (choć produkcja typowo eksperymentalna w tym ciekawe próby z czerwonym luminoforem): http://www.pwl.mikrokontroler.pl/ Zajmuje się tym P. Alek Zawada postać bardzo znana w kręgach "lampiarzy" oraz autor wielu interesujących publikacji dot. tej (i nie tylko) tematyki. Więcej o jego pracach można znaleźć w wywiadzie na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCLOTNgUDi_Q1lCkYjtD5mpQ Przypomniał mi się jeszcze jeden projekt z kraju dot. Nixie: http://retrotime.org/index.html#home_portfolio
 7. Nixie wciąż są produkowane: https://www.daliborfarny.com/
×
×
 • Utwórz nowe...