Skocz do zawartości

marcin9453

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O marcin9453

 • Ranga
  2/10
 1. Działa lecz za mały udźwig. Kupiłem zasilacz impulsowy 6V 20A z aliexpress. Jeśli będzie ok to powinien podołać
 2. Wiem, że można zasilać te serwo napięciem 7,4 V. Nie chcę używać akumulatorów. Serwo będzie jako napęd glownego ramienia robota (manipulatora) i dlatego chcę użyć ATXa
 3. Witam, chciałbym się poradzić w sprawie zasilania do serwa Power HD 1235. Posiadam stary zasilacz ATX i zastanawiam się jak go przerobić żeby na wyjsciu otrzymać 6v i możliwie duży prąd. Podłączyłem przez przetwornice step down 300W jednak nie radzi sobie.
 4. Ok jeszcze jedno pytanie. Czy do obrotu podstawy i obrotu drugiego ramienia wystarczy serwo mg995? Dodam że człony będą dobrze ułożyskowane.
 5. Myślę, że serwo ok 50kg powinno swobodnie machać tym ramieniem z racji tego że masa jest rozłożona. Postaram się jak najbardziej odchudzić co się da Deshipu co sądzisz- lepiej kupić serwa 2x 30kg*cm czy jedno 60kg*cm?
 6. Całe ramię ok 2,5kg. Długość 440mm. Posiadam serwo Jx pdi 6225 i zastanawiam się czy kupić takie drugie
 7. Witam, Buduję manipulator 5 osiowy jako pracę inż. Robot będzie budowany na podobe Niryo One z tym, że do wszystkich napędów chcę użyć serwa. Chciałbym się poradzić czy na główne ramie (dolne) lepiej dać dwa serwa po 25kg*cm czy jedno 50kg*cm
×
×
 • Utwórz nowe...