Skocz do zawartości

mn-tech

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

O mn-tech

 • Ranga
  2/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zerknij tutaj - już są gotowe płytki w kilku wersjach. Jak byś potrzebował daj znać. Przygotowane też pod wyświetlacze zarówno 16x2 znaki jak i 20x4 znaki http://mn-tech.pl/projekty/plytki-prototypowe-dla-arduino-i-driverow-pwm/ mam tez takie płytki pasujące do obudowy Z1W przystosowane pod wyświetlacz 20x4 znaki i 4 przyciski
 2. @Karolus dokładnie tak. Ale jeśli można skorzystać z niektórych udogodnień to dlaczego nie. Nie ma co koła wynajdować skoro są gotowe rozwiązania (a i tak daje to dużo satysfakcji)
 3. JA się skupiłem na arduino nano - kwestia kosztów płytki, sposobu podpinania oraz wielkości. Do tego mam zaprojektowaną płytkę pcb która dość mocno ułatwia pracę - nie trzeba większości urządzeń podpinać kablami tylko są już gotowe ścieżki. pierwsza płytka przygotowana pod drivery ldd firmy meanwell druga bardziej uniwersalna do montażu za wyświetlaczem.
 4. sterowanie wifi / przez neta ma jedną wadę - kusi żeby coś zmieniać do chwilę i ryby oraz rośliny mają ciągle inne parametry - najlepsze sterowniki są typu "fire and forget" - uruchamiasz ustawiasz zapominasz o urządzeniu. Ale co kto lubi. W moim przypadku nie mogłem już więcej dołożyć do arduino ponieważ kod jest zajęty w 79% więc na granicy stabilności (ale działa stabilnie i nie zawiesza się.
 5. Ja stworzyłęm ( i nadal tworzę) sterownik akwariowy Bella. Więcej możecie zobaczyć na mojej stronie www.mn-tech.pl albo na kanale na yputube https://www.youtube.com/user/mntechpl
×
×
 • Utwórz nowe...