Skocz do zawartości

Nunki

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Nunki

  1. @Administrator Kupiłem u Was CZ-HC-05 to jest ta chyb lepsza wersja i jeśli dobrze rozumiem, różne fora to można podłączyć pod 5 v? wczoraj ze 4 godziny poświęciłem na podłączenie tego modułu do Waszego robota, próbowałem połączyć się przez putty, przez aplikacje na android, przez arduino ide, ostatecznie się nie udało i jestem wypompowany po tylu godzinach czytania poradników, filmów na yt itp. Chcę sterować robotem przez bluetooth.
  2. czy shield ma wyjście na 3,3 v ? chcę podłączyć hc-05 bluetooth
  3. Czy jest gdzieś w internecie schemat do druku 3d z plastiku karoserii do tego forbot robota. Mamy w szkole troche tych robotów, drukarki 3d i chcielibyśmy wydrukować kolorowe karoserie.
  4. Czy można podłączyć bluetoth (myślę, że można ale przydałoby się pokierowanie) i sterować za pomocą bluetooth. Myślę o tym robocie jako alternatywie do MBOTA i sterowaniu za pomocą interfejsu SCRATCH. W szkole mam 10 tych robotów i myślę jakby je łatwo wykorzystać do programowania i sprzęglić ze scratchem.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.