Skocz do zawartości

peter77

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O peter77

 • Ranga
  1/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Andzrej, nie to nie może być PC ani laptop - te urządzena są zbyt duże i zbyt delikatne do środowiska pracy w hali przemysłowej. Dlatego dałem ograniczenie dla modułu zasilania/pamięci/sterowania. To ma być pudełko o wysokości max 5cm. i teara uściślam - o wielkości dającej możliwość wsunięcia do kieszeni kombinezonu roboczego lub wsumnięcia pomiędzy badane suwmiarką elementy.
 2. Jestem przekonany, że przyda się znajomość jednego z możliwych rozwiązań, na które natrafiłem: https://www.instructables.com/id/Reading-Digital-Callipers-with-an-Arduino-USB/ Powodzenia.
 3. Pracuję w dziale kontroli zakładu przemysłowego. Pojawiła się konieczność dokonywania i archiwizowania w terenie setek pomiarów dokonywanych suwmiarką w celu ich dalszej analizy. Zlecę z ramienia firmy wykonanie projektu polegającego na stworzeniu urządzenia pomiarowego z popularnej suwmiarki cyfrowej dołączonej do modułu zawierającego: zasilanie na kilkanaście godzin, moduł zegara, moduł karty SD, wyświetlacz ( 4x16) do prezentacji aktualnie dokonanych 2 serii po 16 pomiarów. Pokrętła sterujące: wyboru, zapamiętania, korekcji. Efektem działania szkicu ma być zapamiętanie na karcie pakietów danych: 2 serie po 16 pomiarów, poprzedzone datą i godziną pomiaru, poprzedzone dodatkowymi 3 liczbami do wprowadzenia pokrętłami sterującymi. Doświadczony automatyk może zaproponowac inny sposób gromadzenia danych. To jeden z paru projektów, które mogę zlecić. Ten jest paląco aktualny. Inne mogą byc rozbudowywane przez lata, zgodnie z potrzebami zakładu. Piotr Telefon kontaktowy -696 480 976. Mazowsze zachodnie.
×
×
 • Utwórz nowe...