Skocz do zawartości

Myszkins

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Myszkins

 • Ranga
  2/10
 1. Widziałem to rozwiązanie. (Team viewer). Potrzebuję zdalny pulpit i dostęp do plików. Malinka będzie podłączona do analizatora sieci i właśnie dzięki niej chcę z domu charakterystyki zbierać. W innym przypadku będę musiał dwa razy w tygodniu się tam meldować w czasie największego obciążenia. Dotyczy to pracy inżynierskiej. Jeżeli chodzi o Linuxa i rasberry to jestem całkowicie zielony. Do teamviewer nie znalazłem żadnego sensownego poradnika do konfiguracji :(.
 2. Jeżeli chodzi i stawianie VPN to jestem zielony w tych tematach. Może da się uzyskać komunikację między dwoma malinkami? Czytałem też, że VPN da się postawić na malince. Czy takie rozwiązanie dwóch malinek ma sens? Jedna w sieci domowej na której postawie VPN druga 200 km od domu i podłączona do VPN? Jeżeli coś napisałem źle to proszę o sprostowanie.
 3. Witam, Szukam odpowiedzi na pytanie czy będę miał dostęp do rasberry pi podłączonego do routera D-Link DWR 921 4G sieć plus z zewnętrznej sieci WIFI. Malinka zostanie wysłana około 200 km od mojego miejsca zamieszkania. Chce mieć zdalny dostęp do plików i wirtualny pulpit. Nie ma możliwości tam podłączenia internetu w inny sposób. Szukałem dużo w google na ten temat i wszędzie widzę odpowiedz, że operator sieci musi ustawić mi publiczny adres IP. Czy da się to rozwiązać w inny sposób?
 4. @Treker Dzięki już sobie poradziłem . Jest gdzieś poradnik jak z eclipse odpalać bezposrednio programy przy wykorzystaniu eclipse ?
 5. Witam, Mam następujący problem. Jestem w trakcie kursu STM32F4 na temacie Kurs STM32 F4 – #4 – Pierwszy projekt, GPIO, przerwania. Środowisko System Workbench for STM32 na początku nie tworzyło pliku w formacie .bin. Skorzystałem z http://www.openstm32.org/tiki-view_forum_thread.php?comments_parentId=7043&forumId=7&fbclid=IwAR2o6dMJYDOnHWGI_YRo3DN5Qtaiy0wyeSYDUM4AcKvph28GscXNn4uEEFE i pomogło, ale pojawił się inny problem. Po użyciu skrótu ctrl+s i ctrl+b program nie tworzy nowych plików w folderze. Muszę eksportować pliki ręcznie, ale to działa jednorazowo. Najchętniej ja
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.