Skocz do zawartości

Konsalo

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Konsalo

  1. Sprawa jest prosta, układ szeregowy, tylko nie ma pojęcia co zastosować na przekaźnik dźwięku, układ ma być jako niespodzianka na imieniny, przecięcie ma byc dokładnie przyciskiem żeby zaczął odtwarzać muzyczkę z kary SD (super opcja), jakość średnia ok może być, nie ma znaczenia, nawet jakieś 30 sek wystarczy Czy to trudna opcja napisać taki program? Można jakieś linki na takie gotowe biblioteki [przekaźniki dźwięku] z karty SD żeby dołączyć do układu? Pozdro.
  2. Dzień dobry, mam pytanie dotyczące przetwornika dźwiękowego lub czy w ogóle są takie dostępne. Mianowicie zależy mi na zlutowaniu układu, który zawierać będzie przekaźnik gdzie przecięcie kabelka włączy układ. Po uruchomieniu układu (przecięciu ww. kabelka) zależy mi żeby grała muzyczka (coś jak w kartkach na urodziny przy otwieraniu) lub lepiej nagrana muzyka. Coś takiego jak na zdjęciu, tylko zamiast żarówki będzie podpięty przekaźnik dźwięków. Pozdrawiam serdecznie
  3. Dzień dobry wszystkim, jestem nowym na forum i mam pytanie na temat łączenia równoległego. Na pierwszym zdjęciu w układzie jest wszystko dobrze, świeci sie zielona dioda. W układzie z plusa: opornik, dioda, kabel przedłużając do minusa. Na drugim zdjęciu jak został dodany kabel przedłużając już coś jeat nie tak. Podobnie jest na trzecim i czwartym zdjęciu po dodaniu kabelka do tego samego ukladu druga dioda w układzie równoległym nie świeci. ?
×
×
  • Utwórz nowe...