Skocz do zawartości

Adamos_GD

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Adamos_GD

 • Ranga
  1/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To fakt, na szczęście w tym pomieszczeniu będzie zazwyczaj 21-30% tlenu. 99 to tylko maksymalny zakres jaki potrzebuję do ekstremalnych testów.
 2. Cześć, zakresy są przemyślane. Znalazłem też już czujnik tlenu, który jest najtrudniejszy do znalezienia. (za 58 USD). Najpierw potrzebuję prototyp, a potem jak zadziała to trzeba będzie przygotować komercyjną wersję. Zasilanie na przewodzie 5V. Od działania urządzenia nie będzie zależało życie, będzie to raczej dodatkowa informacja, jak czujnik jakości powietrza do pomieszczenia w domu. Traktujmy to raczej jako gadżet. Co do wilgotności to ciekawy parametr, myślę, że warto go też mierzyć, ale nie będzie tam mgły, pary gorącej ani nic takiego. Szczegóły gdzie to będzie pracować mogę wysłać na maila.
 3. Cześć wszystkim, Tworzę oprogramowanie na androida do pomiaru jakości powietrza. Szukam kogoś, kto zbuduje dla mnie dodatkowe urządzenie, które będzie przesyłało zdalnie następujące parametry (w nawiasie zakres minimalny): Temperatura (10-50 stopni C) Ciśnienie (800-1800 hPa) Poziom tlenu w powietrzu (10-99%) Poziom dwutlenku węgla w powietrzu (0-20%) Możliwość opcjonalnego podpięcia zewnętrznego sensora po analogu. Informacje powinny być przesyłane za pomocą bluetooth lub wifi do komórki. Technologia w zasadzie dowolna, myślałem o arduino. Prototyp oparlibyśmy na gotowych modułach, a następnie jak zadziała to chciałbym aby wykonawca zaprojektował płytkę działającą w podwyższonym ciśnieniu. Projekt z przekazaniem majątkowych praw autorskich. Będę go potem dalej rozwijał z Tobą lub samodzielnie.
×
×
 • Utwórz nowe...