Skocz do zawartości

Faramir

Nowy
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

-19 Bardzo słaba

O Faramir

 • Ranga
  2/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Z czym do ludzi ? Nigdzie niema przepisu i calą swoją wypowiEdż trzeba zawrzeć w jEdnym albo dwóch wpisach !!!!
 2. O co chodzi drodzy moderatorzy ?
 3. Kontrolowany [przez moderatorów?
 4. Niby tu jest jakiś limit wypowiedzi?
 5. Ale ja się pod tym nie podpisuje ….
 6. W porządku Kolego ,rób swoją robote …..
 7. I też kwestia profesjonalnego ich odczytu …...Czyli tu uwaga . Niedość że liniały mogą być profesjonalne to i ich system odczytu też może być profesjonalny !!!! To działa też w odwrotną strone …… kiepskie liniały plus kiepski odczyt = gówno wymiarowe.
 8. Oco Tu chodzi ? Chodzi o odczytywanie precyzyjne pozycji ,są do tego narzędzia .Tak zwane liniały …...Optyczne albo magnetyczne …. Aby kontrolować wymiary albo poruszanie się mechanizmów maszyny trzeba mieć odczyty pozycji tych mechanizmów .Jeśli zamontujemy w maszynie taki system pomiaru ,musimy też mieć system zdolny odczytywać te dane ,pozycje itp. I tu właśnie zaczyna się ten temat ,kwestia odczytu wskazań z profesjonalnych enkoderów ,liniałów ...
 9. Witam . Pomimo wielu minusów przy moim nicku postanowiłem podzielić się z wami aplikacją odczytu enkoderów przyrostowych na bazie platwormy Arduino Due .
 10. Byłem strasznie obrażony ale mija Mi .Po pierwsze czas ,kilka dni i kilka nocy snu robi swoje . A po drugie skupiłem się na swoim projekcie. Czyli obsługa szybkiego enkodera przyrostowego na bazie ArduinoDue + interfejs użytkownika czyli klawiatura i wyświetlacz led cyfrowy 8 pozycji. Pozdrawiam.
 11. generalnie zgadzam się .ale jeśli 10 osób mówi ci że jesteś osłem a ty wierzysz w to co robisz i to w co wierzysz działa to? trzeba się ewakuować z tego towarzystwa .!!!!! Czyli pozostanie mi poprostu odejście w milczeniu ….. I to właśnie czynie .
 12. ktoś poradzi jak to zrobić ? Nie żeby to wyszło od admina a le żeby było że Ja rezygnuje . Tu podkreśle fakt . aby było widoczne iż konto zostało usunięte z woli usera . Bo chce to zrobić , to forum nie jest dla mnie .
 13. Panie Marku ,czekam na te rozwiązanie sterowania mocy pwm Nowe jakie Pan zapowiedział !!!! tylko przypominam Czekam co Pan wymyślił !!!! to że dostałem minusy nie zmieni mojej postawy .Wiem dlaczego dostałem minusy Oraz wiem o czym pisałem , Ja pozdrawiam . A wzajemnie to niewiem czego oczekiwać ,wcześniej myślałem iż mogę oczekiwać wspólnoty a teraz wiem iż mogę oczekiwać wrogości …. Skłaniam się iż należy oczekiwać wrogości z pana strony Marku ……..trudno , tak odpisze . czekam na ten nowy układ PWM a Pan panie Marku już nie może liczyć na moją przyjażń !
 14. ----------------------------------------------------------- Kurde Panie Traker ….ważniejsze dla ciebie było zrobienie uwagi do mnie niż pomoc osobie pytającej się w temacie ? cO TU JEST NIE TAK? Traker ja tego nie kupuje !
 15. Rozumiem iż jestem na obserwacji i wiem dlaczego. Spoko .Nic na siłe .Jeśli nie chcecie tu mnie to znikne . Pozdrawiam. Jeśli moja osoba nie pasuje tu do systemu to chętnie znikne . Bo niechce tracić czasu na walki wszelkie . Panie Traker . musi pan to określić. Bo Ja niechce pisać w pewnych środowiskach !!!! wiec jeśli macie tu jakąś klike a Ja niepasuje do tego to SPADAM .To oczywiste ! Traker to co napisałem niech pan uzna za kod maszynowy ,czyli podstawowy którym się kieruje .
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.