Skocz do zawartości

Daniel1172

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Daniel1172

 • Ranga
  2/10
 1. Witam wszystkich. Mam pytanie czy istnieje jakaś stronka lub miejsce gdzie można kupić elektronikę do serwomechanizmów? Najbardziej rozchodzi mi się o serwomechanizm mg996r.
 2. Jeżeli chodzi o zmianę formatu to pewnie musiałbym się zagłębić w programowanie aplikacji na telefon z której te dane wychodzą a tego narazie nie chciałem jeszcze ruszać.
 3. Witam. Mam problem ze stworzeniem kodu do wykorzystania danych odbieranych przez Arduino z modułu BLE hc-10. Mianowicie korzystam z aplikacji na androida Dabble, dzięki której wysyłam dane poprzez moduł bluetooth do Arduino Uno. Po wciśnięciu jednego przycisku w tej aplikacji uzyskuje szereg takich wartości. Wartości te dotyczą stanu przycisków w aplikacji. Moim problemem jest to że nie wiem jak odwołać się np. do stanu piątego przycisku na którym jest 2. Np. chciałbym do zmiennej a przypisać wartość piątego przycisku a do zmiennej b czwartego przycisku. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Poniżej kod programu
 4. Niestety nie mam. Wczoraj już zamówiłem nowe Arduino. Jak dojdzie zobaczymy.
 5. Z wyborem wszystko jest ok, który port też sprawdzałem. Old bootloader i bez także.
 6. Na pinie 3,3V jest 3,22V a na pinie 5V jest 4,64V. Jeżeli chodzi o błędy to przy pierwszej próbie załadowania kody był taki avrdude: stk500_recv(): programmer is not responding avrdude: stk500_getsync() attempt 1 of 10: not in sync: resp=0xa6 Przy następnej próbie np. taki avrdude: stk500_recv(): programmer is not responding avrdude: stk500_getsync() attempt 1 of 10: not in sync: resp=0x28 Potem taki avrdude: stk500_recv(): programmer is not responding avrdude: stk500_getsync() attempt 1 of 10: not in sync: resp=0x4a
 7. Witam. Mam problem z wgraniem programu na klon Arduino Nano. wcześniej było wszysko ok do czasu tego błędu podczas wgrywania. avrdude: stk500_recv(): programmer is not responding avrdude: stk500_getsync() attempt 1 of 10: not in sync: resp=0xa6 Dziwne jest też to że czasa,i końcówka błędu jest np. resp=0x4a lub resp=0x28 Gdy korzystałem z tego Arduino czuć było, że coś zaczęło śmierdzieć. Biorę także możliwość, że to ja coś uszkodziłem. Czy miał ktoś podobny problem. Da się to naprawić czy zostaje kosz?
×
×
 • Utwórz nowe...