Skocz do zawartości

Filip4444

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Filip4444

 • Ranga
  2/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam problem z nadawaniem. Moje radio odbiera sygnał, ale jest straszne zagłuszony i zdeformowany. Nie wiem czy to z powodu zakłuceń, (postwili magazyn, jest chyba z ołowiu, bo wszystko co przez nioego idzie (wifi, radio, etc.) zę zawiesza) czy coś robię żle. P.S: Raspian jest czysty, bo go przeinstalowywałem. Brak domoticza, kompilerów, niczego.
 2. Tak jak myślałem i dzięki za pomoc! Btw ten rezystorek jest maluśki a ma ogromną rezystancję. Do czego się takie i czy nie powinien się spalić?
 3. Próbowałem Ale do ostatniego jakieś dziwne wyniki dawało Patern ostatniego to FIOLET-ZIELEŃ-POMARAŃCZ-ZŁOTO
 4. Po dzisiejszej zabawie z lutownicą wlutowałem z płytki parę komponentów: chyba parę rezystorów, jakiś dziwny mały rezystor oraz coś co wygląda jak cewka i dioda prostownicza. Moglibyście mi pomóc identyfikacją ich?
 5. Mam szczęście bo z tego co napisał producent mój czujnik mierzy do -20 do +60
 6. Tak, na zrzucie jest wybrany com1, ale gdy chce się podłączyć do arduino wyskakuje taki sam błąd. Przepiszę program i zobaczę czy po porostu nie mam jakiejś literówki.
 7. #include "mainwindow.h" #include "ui_mainwindow.h" #include<QDebug> #include <QList> #include <QSerialPortInfo> #include <QDateTime> #include <QSerialPort> MainWindow::MainWindow(QWidget *parent) : QMainWindow(parent) , ui(new Ui::MainWindow) { ui->setupUi(this); this->device = new QSerialPort(this); } MainWindow::~MainWindow() { delete ui; } void MainWindow::on_pushButtonFind_clicked() { qDebug() << "Szukam urządzeń"; QList<QSerialPortInfo> devices; devices = QSerialPortInfo::availablePorts(); for(int i =
 8. Mam pewien problem.. Kod poniżej wywołuje błąd: switch quantity not an integer Mimo zrobienia wersjii z 'if' i tak zapalał tylko jedną diodę String kommenda = ""; void setup() { // put your setup code here, to run once: Serial.begin(9600); delay(100); Serial.println("Dostępne kommendy:"); Serial.println("- Włącz zielone"); Serial.println("- Włącz czerwone"); Serial.println("- Włącz żółte"); Serial.println("- Włącz niebieskie"); } void loop() { // put your main code here, to run repeatedly: if (Serial.available() > 0){ kommenda = Serial.readStringUntil('\n'); switc
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.