Skocz do zawartości

ProeXtreme

Users
 • Zawartość

  448
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

ProeXtreme zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 24 maja 2012.

Treści użytkownika ProeXtreme zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Reputacja

30 Bardzo dobra

O ProeXtreme

 • Ranga
  6/10
 • Urodziny 26.05.1990

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opole
 • Zawód
  Technik Mechatronik
 • Moje zainteresowania:
  Mechatronika
 1. Zapraszamy do Opola na międzynarodowe zawody robotów pt. Opolski Festiwal Robotów! Uwaga, uwaga! Dla robotów, które zdobędą 1 i 2 miejsce w kategorii CODEFUSION Sumo (3kg) będziemy mieli zaproszenie do Japonii na tegoroczną edycję ALL JAPAN ROBOT-SUMO TOURNAMENT ! Jedno zaproszenie dotyczy udziału w Japońskich zawodach jednego robota + 4 osoby z drużyny. Przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez organizatorów do kwoty 1000$/osobę. Każda osoba, która zarejestruje się do 25 maja na stronie internetowej i weźmie udział w OFR 2015, otrzyma m.in. dyplom uczestnictwa w języ
 2. Moim zdaniem powinni równie wprowadzić modyfikacje do interfejsu graficznego, bo mam wrażenie, że ten zatrzymał się na windowsie XP. @Tolo, Jak ciągniesz ścieżkę to wciśnij w myszce scrola.
 3. Czy bez potencjometru możesz obracać wałem o 360° czy obrót jest ograniczony? Być może potencjometr ogranicza. Zaś jak wyciągniesz potencjometr to nie będziesz mógł tym sterować jak serwem tylko jak zwykłym silnikiem DC z przekładnią. Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę. Po za tym na tych zdjęciach nic nie widać.
 4. Użyj funkcji DRC do sprawdzenia czy ścieżki nie są za blisko siebie, czy nie ma zwarć itp.
 5. Aby masa się rozlała w taki sposób jaki chcesz, musisz użyć przycisku "NAME" i nazwać ją "GND". Jak tego nie zrobisz, będzie ona traktowana nie jako masa, ale jako inny wypełniony obszar na PCB.
 6. Mnie niestety nie będzie. Mimo to życzę udanych zawodów organizatorom i zawodnikom!
 7. Jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy. Na pewno wypożyczenie lub kupno nie będzie poniżej kosztów produkcji.
 8. Moduły startowe będzie można u nas wypożyczyć lub kupić.
 9. Podziału na Standard/Turbo miało nie być i nie będzie. Harmonogram został opublikowany na stronie http://ofr.po.opole.pl/harmonogram
 10. Przypominam o kończącej się rejestracji na zawody! Tylko do dzisiaj można rejestrować drużyny i ich członków! Roboty należy zarejestrować do środy 28 maja. Statystyki są następujące: 123 roboty wezmą udział w 9 konkurencjach. FreeStyle - 6 robotów LegoSumo - 21 robotów LineFollower - 27 robotów LineFollower Drag - 19 robotów LineFollower Junior - 3 roboty MicroSumo - 7 robotów MiniSumo - 22 roboty MiniSumo Junior - 2 roboty Sumo - 6 robotów Bez zaznaczonej kategorii - 9 robotów Harmonogram nie został jeszcze ukończony. Zawody odbywać się będą w godzinach 10-17. UWAGA!!!
 11. Chciałbym przypomnieć o kończącej się 18 maja rejestracji na Opolski Festiwal Robotów. Oprócz kategorii "standardowych" będą: MiniSumo Junior (dla osób z aktualną legitymacją szkolną), LineFollower Junior (dla osób z aktualną legitymacją szkolną), oraz LineFollower Drag (wyścigi 2 robotów uruchamianych jednocześnie).
 12. Dla osób zainteresowanych noclegiem w Opolu dodaliśmy nową zakładkę: http://ofr.po.opole.pl/noclegi W terminie 31 maja - 1 czerwca oprócz Opolskiego Fesitwalu Robotów odbywają się inne imprezy, przez to są problemy z noclegami. Na stronie umieszczone zostały namiary do miejsc, które mają jeszcze wolne pokoje. Nie warto zwlekać
 13. Cieszę się, że film się podoba
 14. Pojawił się krótki film reklamujący Opolski Festiwal Robotów. Zapraszam do oglądania
 15. To fakt, nie ma pola do przyporządkowania robota do poszczególnych kategorii, dlatego należy dodać robota i w jego opisie napisać w jakiej konkurencji lub konkurencjach będzie startował.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.