Skocz do zawartości

vatras390

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez vatras390

  1. Panowie dziekuje serdecznie za pomoc. Utwierdziliscie mnie w przekonaniu, że takie rozwiązanie nie jest zgodne ze sztuką. Dzięki czemu udało mi się dostac czujniki PNP i problem został zażegnany. Tak to jest kiedy dokańcza się rozgrzebane projekty po byłych pracownikach. Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas:))
  2. Już podaję brakujące dane. Czujnik pojemnosciowy: BCS G06T4E1-NSM15C-EP02 balluf Czujnik indukcyjny: bi2-eg08-ap6x-v1131 turck Obydwa czujniki są NO Sterowanie ma być koordynowane za pomocą PLC siemens S7 Na wtyczce mam 6 pinów, pierwsze dwa są od zasilania +, -, a kolejne to wyjscia sygnalowe z czujników.
  3. Witam. Potrzebuję waszej pomocy, ponieważ nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Mam dwa czujniki indukcyjne pnp oraz dwa pojemnosciowe ze stykami npn. Muszę zasilić je równolegle i muszą mieć wspólną masę. Każdy czujnik ma dawać sygnał na osobny pin w gnieździe. Próbowałem to zrobić tak jak gdyby wszystkie były jednego typu,czyli zasilanie do wszystkich razem i masa też razem, ale nie działa takie rozwiązanie. Na indukcyjnych mam wygnał wyjściowy caly czas niezależnie od zadziałania a pojemnosciowe działają. Czy jest w ogóle możliwe ich współdziałanie? Czy lepiej wy
  4. Witam Kolejny Seba z tej strony:) Skończyłem jedynie technikum jako elektronik i przez 10 lat mój kontakt z tą dziedziną był raczej znikomy, ograniczał się do wymiany baterii w pilocie Od niedawna moja praca zmusiła mnie do ponownego spotkania z elektroniką, ale tym razem wciągnęło mnie to ogromnie, na tyle ,że postanowiłem odświeżyć szkolną wiedzę wykupując zestaw do podstaw elektroniki. widocznie czasami do niektórych spraw trzeba po prostu dojrzeć:) Pozdrawiam!:)
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.