Skocz do zawartości

MacBi

Users
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O MacBi

 • Ranga
  3/10

Informacje

 • Płeć
  Brak informacji

Ostatnio na profilu byli

666 wyświetleń profilu
 1. Witam, co prawda nigdy tego nie robiłem, spróbuję.
 2. Otrzymałem odpowiedź: "With a dedicated "Flash Programmer" application for the 16LX, originally from Fujitsu. Not sure if it is still available for download somewhere."
 3. Dziękuję za sugestię, napisałem.
 4. Cześć, To nie są zestawy uruchomieniowe, są to główne płytki sterujące z urządzeń fabrycznych, profesjonalnych. Nie mam do nich praktycznie żadnej dokumentacji.
 5. Cześć, dziękuję za "pochylenie" się nad tematem. Posiadam jeszcze taki dokument: https://www.fujitsu.com/downloads/MICRO/fma/mcu/PCW16FXe.pdf Faktycznie nie zastanawiałem się nad kompilatorem. Posiadam kilka płytek z tym układem i chciałem je wykorzystać.
 6. Witam, Mikrokontroler MB96F356RSB - czym i w jakim środowisku go zaprogramować?
 7. Do tej pory nie miałem styczności z RPi. Chciałbym wykonać połączenie bezpośrednie z Web serwerem aby przeglądać stronę www. Nie wiem gdzie ustwaić jego adres, w win 10 jest to realizowane w Centrum sieci i udostępniania.
 8. Port jest raczej dobrze wybrany, płytka jest widziana w programie, pojawia się jej nazwa.
 9. Nie mogę wgrać prostego programu do Arduino Leonardo, program się kompiluje, a nastepnie pokazuje się komunikat "Arduino:1.8.8 (Windows 10), Płytka:"Arduino Leonardo" Szkic używa 4130 bajtów (14%) pamięci programu. Maksimum to 28672 bajtów. Zmienne globalne używają 149 bajtów (5%) pamięci dynamicznej, pozostawiając 2411 bajtów dla zmiennych lokalnych. Maksimum to 2560 bajtów. avrdude: ser_open(): can't set com-state for "\\.\COM3" Podczas ładowania szkicu wystąpił błąd" dodatkowo mruga czerwona dioda "L" Co może być tego przyczyną?
 10. MacBi

  ESP8266 - totalne podstawy

  Ok, udało mi się zainstalować toolchain ESP32.
 11. MacBi

  ESP8266 - totalne podstawy

  Ok, dziękuję. Po oddzieleniu przecinkiem wpisałem adres https://dl.espressif.com/dl/package_esp32_index.json do dodatkowych adresów URL do menadzera płytek i nic dalej się nie dzieje?
 12. MacBi

  ESP8266 - totalne podstawy

  Oj chyba to nie to, gdyż przed zainstalowaniem pakietu dla płytek zgodnych z esp8266, też był ten problem.
 13. MacBi

  ESP8266 - totalne podstawy

  Ok, dziękuję Zainstalowałem program Arduino 1.8.8, zainstalowałem pakiet dla płytek zgodnych z esp8266, ale zauważyłem, że nie mogę wybrać portu w zakładce Narzędzia. Czy ktoś wie co może być przyczyną? Mam jeszcze pytanie, gdzie znajdę pakiet dla płytej ESP32 ?
 14. MacBi

  ESP8266 - totalne podstawy

  Dziękuję za odpowiedź i sugestię. Jaka jest różnica między NodeMCU v2 a NodeMCU v3, którą posiadam?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.