Skocz do zawartości

DamianSob

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutralna

O DamianSob

 • Ranga
  1/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Treker oczywiście, ze mogę. Są tam jak najbardziej tez grafiki na sztywno przypięte, ale na każdej z nich można wrzucić takie okienko, które czyta wartości z arduino. Najlepszym przykładem jest poziom naładowania pilota, była to jak najbardziej realna wartość przeczytana z analoga.
 2. @Sabre Może na filmie nie uwypukliłem tego, ale wszystkie dane są jak najbardziej dynamiczne typu temperatura, poziom naladowania czy odleglosc. Jedynie niektóre z nich były pozbawione wskazań ze względu na brak odpowiedniego odbiornika.
 3. @Sabre Fajnie, że zająłeś jakieś stanowisko dotyczące mojej skromnej osoby, a właściwie mojego projektu. To, że jesteś szczery to bardzo dobrze, bo mama jest od chwalenia bez względu na wszystko. Aczkolwiek totalnie nie rozumiem jaki jest przekaz Twojej wypowiedzi, wskazałeś jakąś jedną wadę pilota, uznałeś ze to demo wyświetlacza wyłącznie(gdzie to w pełni działający oraz funkcjonalny kontroler). Albo mówisz o ergonomii powołując się na swój kontroler, gdzie bez urazy ale stopień skomplikowania jest żaden w stosunku do mojego pilota. Ogólnie rzecz ujmując jest to pewien rodzaj krytyki, ale na pewno nie konstruktywnej, a szkoda bo chętnie bym się czegoś nauczył.
 4. Jedyny taki DIY kontroler RC z wyświetlaczem dotykowym. Oparty na arduino nano oraz module nrf24l01. Zainteresowani??? Zapraszam do oglądania
×
×
 • Utwórz nowe...