Skocz do zawartości

Razikus

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Dobra

O Razikus

 • Ranga
  2/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hello Henk! In case of other broker you can just edit configuration in mineduino.json (main root folder of your server) You can here change value of tcp://mineduino.eu:1883 to the address of your own broker If you still need to recompile plugin please let me know i will make further explanations.
 2. Docelowo będzie to hybryda, co 60 sekund + przy zmianie Niestety ciężko wyłapać WSZYSTKIE "zdarzenia", które zmieniają stan skrzynki (hopper, wybuch, itp itd). Do tego gdy zabieramy x przedmiotów to zdarzenie może się wywołać x razy, więc najbezpieczniej na tą chwilę wysyłać co 5 sekund. Co do tego, czy skrypt nic nie wie: https://www.hivemq.com/blog/mqtt-essentials-part-8-retained-messages/ Wiadomości są wysyłane na broker z zachowaniem flagi retained, dzięki czemu można poznać ostatni stan z brokera Ale oczywiście, zapraszam do napisania Issue na ten temat na githubie! https://github.com/Mineduino/Mineduino-spigot
 3. Dzięki! Najlepszą pomocą będzie zrobienie jakiegoś projektu Wczoraj wydałem wersję 1.1 I kolejny projekt tutaj:
 4. Dzięki! Jeżeli miałbyś serwer, który wspiera mody i pluginy to tak
 5. Cześć Oficjalny serwer mineduino jest dostępny pod IP mc.mineduino.eu i -> jest to creative z działkami Myślałem o dodaniu kompatybilności i dla Spigota i dla Forge Plugin daje to, że dzięki niemu możesz zaprosić znajomych na serwer i kooperować, dzięki czemu nikt nie musi nic dodatkowo instalować. Hmmm. Alee faktycznie - dostaję dużo głosów, aby przeportować to też na Forge i tak chyba zrobię! W dniu dzisiejszym prawdopodobnie wydam update -> smart chests Skrzynki, które co 5 sekund aktualizują swój stan, co można wychwycić i tworzyć bardzo ciekawe magazyny/wyszukiwarki/etc Następny update to będą tabliczki, niedługo!
 6. Cześć Dziękuję Ci! Aktualnie muszę dostać trochę informacji zwrotnej, żeby określić w którą stronę projekt powinien pójść. Do tego potrzeba mi trochę rozgłosu, nad którym aktualnie pracuję Prawdę mówiąc w przyszłości mam w planach stworzyć zestawy Mineduino wraz z preinstalowanym oprogramowaniem, co pozwoli każdemu na szybkie uruchomienie i zabawę z Mineduino i elektroniką. W szczególności w przyszłości chciałbym tym zainteresować: graczy Minecraft, którzy pasjonują się redstone (jest ich dużo) młodych adeptów elektroniki (w Minecrafcie nic nie spalisz :D) rodziców, którzy chcieliby, aby ich podopieczny robił jakieś ciekawe rzeczy. Można się dużo nauczyć mając przy tym masę zabawy! Nie wykluczam dedykowanych akcesoriów, ale tak jak pisałem -> czas pokaże co to by mogło być.
 7. Wielu z was na pewno zna grę, jaką jest Minecraft. Minecraft oferuje bazowe mechanizmy, które uruchamiają się po dostarczeniu 'prądu' - Redstone. Stworzyłem wtyczkę, która może te sygnały transmitować do realnego świata poprzez MQTT i vice versa! Dzięki niej można tworzyć zupełnie nowe konstrukcje, które można łączyć z innymi urządzeniami, serwerami etc. Prezentacja znajduje się tutaj: 3 projekty tutaj: Kod źródłowy: https://github.com/Mineduino/Mineduino-spigot
×
×
 • Utwórz nowe...