Skocz do zawartości

adull

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O adull

 • Ranga
  2/10

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Z nienacka
 1. Nie wiem czy dobra kategoria, no ale spróbuję. 1. Myślałem jak połączyć wygodę posiadania jednej dużej płytki do nauki programowania z modułowością arduino i możliwością rozbudowywania z czasem. Pomysł wygląda następująco: - Podstawą jest płyta drewniana z otworami na moduły, tak by można było je przykręcić - Moduły są tej samej wielkości dzięki czemu możemy wymienić na te które w danym projekcie są bardziej potrzebne (np. zamienić wyświetlacze na przekaźniki) - Moduły lutowane są na płytkach uniwersalnych dzięki czemu możemy rozwijać je z czasem a nie musimy projektować całej płytki od razu. Przykładowy model podstawy i zdjęcie modułu głównego i jednego rozszerzenia w budowie: 2. Na atmegę przyklejam tabelkę z opisem pinów dla łatwiejszego łączenia.
 2. A gdzie mógłbym znaleźć ptk. od jakich przyjmowali na AiR np w zeszłym roku?
 3. Jakiś wybitny w nauce nie jestem. Słyszałem że na mechatronice jest większy kosmos niż na AiR. A tu tymczasem słyszę odwrotnie...
 4. Na polibudzie w poznaniu z kierunku AiR jest wydział informatyczny i elektryczny. Rozumiem że po AiR to praca przy firmach z automatyzowanych, jakieś serwisy czy coś a jak z pracą po mechatronice? Czym zajmują się mechatronicy?
 5. Od razu przepraszam jeśli pomyliłem działy. Zastanawiam się nad dwoma kierunkami studiów - AiR i Mechatroniką. Szukałem trochę w necie i trochę poczytałem ale jest tego mało i niezrozumiałe dla mnie. Jaka jest różnica między tymi kierunkami. Wiem, że to są kierunki pokrewne ale jakieś różnice muszą być skoro wyróżnili dwa kierunki. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Utwórz nowe...