Skocz do zawartości

Atypowy

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Atypowy

 1. Witam Chciałbym napisać kod dzięki któremu gdy kliknę przycisk, na wyświetlaczu pokazuje licznik który liczy do 100%, a w tym samym czasie obraca się silnik krokowy. Niestety nie wiem jak to zrobić żeby w tym samy czasie wszytko to się działo. Jak próbowałem to zrobić, to najpierw wyświetlacz liczył do 100%, a potem kręcił się silnik. Pomocy!
 2. Pojawił mi się mały problem, a mianowicie gdy chce, żeby po wciśnięciu przycisku zaczął obracać się silnik, to nie mogę wyświetlić na wyświetlaczu(w tym samym momencie gdy silnik się kręci) "#" w pętli while (żeby był efekt ładowania), który co 1s pojawia "#", ponieważ najpierw silnik się obraca a później wyświetla "#" na wyświetlaczu.
 3. Tak znam podstawy Arduino, ale boję się o swoją płytkę, że coś źle podłącze i będzie koniec. Jednak postaram się poduczyć i coś zrobić. W razie problemu będę pytać.
 4. Najlepiej by było jakby mi ktoś pokazał jak to podłączyć, jaki program napisać i co potrzebuje żeby takie coś powstało. (Można powiedzieć, że jestem dopiero początkujący, ale chciałbym zrobić coś więcej niż tylko zapalająca się dioda czy zasilanie silnika)
 5. Witam. Od niedawna zacząłem interesować się programowaniem oraz Arduino, i chciałbym zrobić takie coś (ale kompletnie nie wiem jak to zrobić): Klikam przycisk => silnik kręci się w prawo (3s) => przerwa (2s) => silnik kręci się w lewo (3s) => Stop. I kiedy kliknę przycisk znowu to samo od poczatku. *Arduino Leonardo *Silnik (zwykły, chiński z samochodu RC) Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny.
×
×
 • Utwórz nowe...