Skocz do zawartości

BarteQxQ

Użytkownicy
  • Zawartość

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Posty napisane przez BarteQxQ

  1. @TrekerGdy próbowałem wgrać na płytkę program z internetu na włącznik bluetooth to pod pin 0 oraz 1 miałem podłączony moduł bluetooth. Na moją główną płytkę wgrywałem już dużo programów ponieważ na niej uczyłem się z twoich kursów  , a 2 płytka jest nowa i dziś pszyszła. Jeszcze raz przypomnę że obie płytki to klony bo być może to ważna informacja. Na porcie szeregowym com 7 wszystko ładnie działało a teraz wszystkie inne porty ,,wyparowały" i nie widać ich na menedżerze urządzeń.Tak jakby komputer nie widział arduino ale nie wiem dopiero się uczę arduino. Bardzo mi na moim arduino uno zależy ponieważ wydałem dużo pieniędzy na arduino . Jeśli wiesz co to może być to proszę odpowiedz.

  2. Tak jak w tytule nie mogę wgrać programu na Arduino UNO , posiadam 2 arduino uno klony a gdy próbuję wgrać jakikolwiek program to bardzo długo się on wgrywa a po około 1min wyskakuje błąd ,,Podczas ładowania szkicu wystąpił błąd" od 5 godzin siedzę i myślę czemu moje arduino nie działa i nie wiem. Proszę o pomoc ponieważ kupiłem teraz wasz  Kurs Arduino poziom 2 i szkoda mi go jakby moje arduino nie działało. Jeszcze raz proszę o pilną pomoc. Jeszcze dodam że do dziś arduino na COM 7 zawsze działało ale teraz nie wiem czemu nie mam portu COM 7 tylko COM 1 a teraz arduino mi nie działa 

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.