Skocz do zawartości

Avocado

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Avocado

 • Ranga
  2/10
 1. jutro lutownicą smyrnę, reszta funkcji działa, za mała wartość miernika, by bawić się w to. Extech ma mały zakres pomiaru pojemności, co sądzicie u UNIT ut139C?
 2. Nie wiem czy wogule grać się za odlutowywanie go, i bawienie się, nie wiem czy wogule taki jestem w stanie dokupić
 3. Zawyża tylko na mA, miernik warty 50 zł z Lidla, chyba gra nie warta świeczki. Ładne checa, ciekawi mnie co padło, czysta ciekawość.
 4. Zobaczę jak to wygląda pod mikroskopem, szkoda że nie mam kamerki... A jak sprawdzić taki dzielnik miernikiem, omomierzem ?
 5. schematu niestety nie mam, po tranzystorze widać fizycznie/ optycznie że jest uszkodzony ? Bo mam dobry mikroskop i bym to mógł zobaczyć. poszukam schematu choć pewnie marne szanse na znalezienie
 6. Cześć, uczyłem się łączenia obwodów na zasilaczu laboratoryjnym. Jako woltomierz extech ex330 a jako amperomierz Powerfix PDM300 A1(poszkodowany). W pewnym momencie się "zagapiłem" i przekroczyłem zakres, myslę cóż, wymienię bezpiecznik. Okazało się że ojciec zmienił bezpieczniki na nieprawidłowe, zdecydowanie za mocne. zakresy mA nie działają działają, mikro ampery i 10A są sprawne. Mam mikroskop, z inspekcją nie ma problemu, prosiłbym o wskazówkę co mogło się stać. Miernik na tych zakresach działa ale znacznie zawyża wyniki.Wszystkie inne funkcje ma sprawne. Pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...