Skocz do zawartości

varmacenta

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O varmacenta

 • Ranga
  1/10
 1. Nie koniecznie, totalnie nie radze sobie z robotami. Nie chce tworzyć robota, chce go zaprogramować w środowisku Webots. Dodałem już robota e-puck. Próbowałem korzystając z OpenCV ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. W skrócie, muszę stworzyć coś takiego: Tylko nie moge poradzić sobie z kodem. Jestem w stanie odkupić kogoś kod. Zależy mi tylko na zaliczeniu przedmiotu by skupić się na innych projektach.
 2. Witam Tak naprawde to chyba osoby chętnej zrobić to odpłatnie. Próbowałem stworzyć środowisko pod followlinera i nie mam pojęcia nawet jak zrobić linię na planszy. Szukałem tutoriali na internecie ale niema ich za dużo. Jest to ciężki dla mnie temat, wręcz nieosiągalny. Jeśli znajdzie się osoba chętna do współpracy będę wdzięczny.
 3. Cześć! Studiuje informatykę. Chce projektować aplikacjie i programować, ale nie interesuje mnie robotyka. Jednakże tak się zdarzyło, że na zadanie mam stworzyć projekt: inteligentny robot typu Line-Follower, ma on wykorzystywać coś więcej niż tylko rozróżnianie kolorów (stąd mój problem, potrafiłbym zrobić prosty program robota nie zbaczającego z linii, ale tu trzeba czegoś więcej.. ), np. rozbudowaną linijkę czujników barwy, analizę obrazu z kamer itd. Ważne jest, żeby przyśpieszał kiedy linia prowadzi prosto i zwalniał na zakrętach. Można wykorzystywać gotowe biblioteki do analizy obrazu. Niekoniecznie chce by ktoś zrobić zadanie za mnie (Chodź jeśli jest ktoś kto by się tego podjął, moglibyśmy się dogadać. Mam inną naukę na głowie i sprawy, które wykorzystam w przyszłości. Z tym nie będę miał do czynienia raczej). Przeszukałem internet w poszukiwaniu tutoriali, jakiejś pomocy ale średnio to widze. Jeśli ma ktoś na oku jakiś kurs, tutorial, pdf z wytłumaczeniem co jak i dlaczego to będę niezmiernie wdzięczny za pomoc. Nie dlatego piszę ten post, że jestem leniwy. Po prostu jestem zielony w robotyce a zależy mi żeby zdać ten jeden przedmiot i jestem lekko zdesperowany. Jeśli ktoś się pokusi o odpowiedź, z góry mocno dziękuje !
×
×
 • Utwórz nowe...