Skocz do zawartości

nemm

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez nemm

 1. Z tą wysyłką to raczej chodziło mi o to, że elementy przeze mnie projektowane, wycięte w pleksi mogą być zbyt delikatne nawet na transport, dlatego postanowiłem wysłać zapytanie o wycięcie w aluminium Z tymi małymi zakładami to nie głupi pomysł, a piszę tutaj o tym, bo a nóż, widelec, ktoś ma jakiś sprawdzony i tani zakład.
 2. Tu akurat napisałem w sprawie pleksi. Zaśpiewali 250 netto
 3. Dzięki Jakoś ich ominąłem. To poprawię najpierw projekt lekko i zobaczymy
 4. W sumie wysłałem dwudziestu firmom Narazie 2 odpowiedzi powyżej 250 pln i dwie, że się w ogóle nie da, bo elementy za małe... Pamiętasz może jakąś firmę z tańszą ofertą?
 5. Wiem, wiem. W projekcie u podstawy są dwa serwa, a długości ramion nie są duże. Najbardziej mnie interesuje, czy gdzieś w ogóle można za niewielką cenę wyciąć takie małe elementy?
 6. Witam, wziąłem się jakiś czas temu za projektowanie ramienia robota na microserwach. Wyrysowałem sobie w Corelu elementy, które będę potrzebował i wysłałem zapytanie do firmy zajmującej się cięciem plexi. Ci odpisali, że elementy są zbyt drobne i mogą się złamać w transporcie. Pomyślałem sobie, to może zamiast w pleksi niech wytną mi to z jakiejś blachy. Wysłałem zapytanie do firmy zajmującej się wycinaniem z aluminium. Ci z kolei powiedzieli, że minimalna kwota to 250 pln netto (u mnie długość linii cięcia to niecałem 800mm). I tak dodali, że otwory muszą być minimum szerokości takiej jak grubość blachy (takie standardy). Także moje pytania: 1) Czy gdzieś tną blachę detalicznie? Małe elementy? 2) Czy to aluminium jest takie drogie, może lepsze byłaby inna blacha?
×
×
 • Utwórz nowe...