Skocz do zawartości

kacperek29

Użytkownicy
  • Zawartość

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez kacperek29

  1. U mnie FF też działa. Aktualnie mam wersje 2.0.0.11 Dobrze wiedzieć.
  2. Gwoli formalności to ją liznąłem ale mieliśmy za dużo teorii za mało odniesienia do praktyki , a jak ktoś ponad 10lat siedzi tylko w komputerach to niestety skleroza już łapie.
  3. Witam To mój 2 post więc serdecznie się witam. Jestem Krzysiek z Kielc, kończyłem politechnikę świętokrzyską na wydziale elektrycznym. Zastanawiam się czy podstawy automatyki i teoria sterownia przydają się przy robotyce? Wiedza z jakich przedmiotów jest potrzebna? Oczywiście poza elektronika i programowaniem mikrokontrolerów.
  4. W sumie możliwe, że był tutaj taki wątek, ale nie zauważyłem, może podacie np. przykłady używanych oscyloskopów i analizatorów, lub testerów. Jakie parametry powinien posiadać oscyloskop, analizator. Czy oscyloskop ma być cyfrowy, analogowy? Co sądzicie np. o testerach: - http://www.biall.com.pl/des/pdf/103027.pdf Max częstotliwość sygnału wejściowego: 50MHz Impedancja wejściowa: 120k wbudowany generator 78.08 zł - http://www.biall.com.pl/des/pdf/103028.pdf Max częstotliwość sygnału wejściowego: 20MHz Impedancja wejściowa: 1M 92.72 zł Pozdrawiam Krzysiek.
×
×
  • Utwórz nowe...