Skocz do zawartości

dan55

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O dan55

 • Ranga
  2/10
 1. Witam. Już naprawione, pomogło wyczyszczenie historii i plików cookies w chrome. W innych przeglądarkach wyświetlało poprawnie. Pozdrawiam.
 2. Witam. Dodaję czujniki temperatury 1820 w zakładce konfiguracja, narzędzia, sprzęt ale niestety domoticz nie znajduje ich w zakładce urządzenia. Zakładka urządzenia pozostaje pusta. Jakieś sugestie? Pozdrawiam.
 3. Moja Mama ostrzegała mnie ... Nie siedź tyle przed tym monitorem, bo to nie zdrowe i staniesz się mniej tolerancyjny. Teraz już wiem, że miała rację.
 4. zmieniłem kod na coś: takiego: <?php // nawiazujemy polaczenie $connection = @mysqli_connect('localhost', 'uzytkownik', 'hasło') // w przypadku niepowodznie wyświetlamy komunikat or die('Brak połączenia z serwerem MySQL.<br />Błąd: '.mysql_error()); // połączenie nawiązane echo "Udało się połączyć z serwerem!<br />"; // nawiązujemy połączenie z bazą danych echo "łączę"; $db = @mysqli_select_db('test', $connection) // w przypadku niepowodzenia wyświetlamy komunikat or die('Nie mogę połączyć się z bazą danych<br />Błąd: '.mysql_error()); // poł
 5. Problem w tym, że nie mam żadnej odpowiedzi. dodałem komendę echo "łączę"; przed $connection i to mi jeszcze wyświetla, później nic. Nie wiem czy połączyło z bazą danych czy nie. W bazie nie pojawiają się nowe dane w tabelkach. Co powinienem wpisać w polu 'localhost' jeśli malinka jest w sieci lokalnej pod ip. 192.168.0.63 ?
 6. Witam. Zainstalowałem środowisko LAMP na Rasberry Pi zero W z tego opisu : https://forbot.pl/blog/kurs-raspberry-pi-projekty-prosty-serwer-www-id27882 Wszystko przebiegło bez problemów, loguję się z przeglądarki do bazy danych wpisując adres malinki w sieci lokalnej: 192.168.0.63/phpmyadmin . Natomiast problem jest z połączeniem z bazą przy próbie wpisania danych przez skrypt php z przeglądarki. Jaką nazwę hosta trzeba wpisać aby poprawnie połączyć się z bazą? Próbowałem już wszystkiego: localhost, localhost:3306, lokalny adres ip malinki i nic. Do połączenia stosuję
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.