Skocz do zawartości

ITSYNOTJ6

Użytkownicy
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O ITSYNOTJ6

 • Ranga
  1/10

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @Treker Potrzebuję pomocy - chciałbym podpiąć do Arduino parę diod i przycisków oraz serwo. Wiem już, że serwo podpinamy do złącza Vin poprzez stabilizator napięcia. I tutaj dwa pytania: 1) Czy dobrze myślę, że po podłączeniu do Arduino baterii 9V poprzez klips wystarczy serwo podpiąć do Vin przez stabilizator (tak jak w kursie) a diody i przyciski zwyczajnie do pinów 1-13 i wszystko będzie działać? Załóżmy, że celuję w 4 diody i 3 przyciski. 2) Dlaczego w kursie budujemy na płytce osobny stabilizator napięcia do zasilenia serwomechanizmu, skoro mamy wyjście 5V z lewej strony Ar
 2. Oczami laika - godny polecenia kurs. Nie powiem, pewne momenty stawiały wyzwanie (np. część poświęcona tranzystorom - myślę, że mogłaby zostać wyjaśniona nieco klarowniej), ale po przeczytaniu drugi, trzeci i czwarty raz rzeczy stawały się jasne. Teraz lecę z kursem jeszcze raz od początku, żeby wynotować wszystko, co szczególnie powinno zostać w pamięci i wykonać wszystkie pozostałe ćwiczenia, a potem lecimy z częścią drugą i celem głównym - Arduino. Dzięki za super kurs!
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.