Skocz do zawartości

coffeina

Użytkownicy
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O coffeina

 • Ranga
  3/10

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zawód
  Różne
 1. Ciekawie wygląda, ale tak jak OldSkull, napisał nie idzie mu kopanie w bok. Szkoda, że nie kopie tuneli tak jak prawdziwy kret pomysł jednak ciekawy.
 2. Ciekawa opcja. Czy po tym terminie przewidujecie jakieś negocjacje w sprawie promocji ?
 3. Cześć, już długo nie było mnie na forum. Kiedyś robiłem skomplikowany projekt na studiach i się lekko załamałem. Opuściłem studia na rok. Zostawiłem projekt i odstawiłem robotykę. Obecnie staram się powrócić. Wróciłem na studia. Wiele rzeczy jednak zapomniałem i trochę jeszcze mam mętlik w głowie. Czy macie jakąś radę na takie wypalenie ? __________ Komentarz dodany przez: Sabre Najpierw przeczytaj to co napisałeś i popraw w tym błędy, potem porozmawiamy .
 4. Projekt bardzo fajny. Jak długo go robiłeś ?
 5. Cześć, bardzo podoba mi się konstrukcja. Robot sporych rozmiarów ale to tylko i tak na plus wychodzi. Jaki był ogólny kosz wykonania ?
 6. To już jest bardzo, bardzo blisko. Swoją drogą jest to wybawienie dla wielu osób jeśli dobrze się tego użyje.
 7. super konstrukcja, na pewno pochłonęła sporo czasu
 8. Bardzo chciałbym się wybrać na te zawody jednak obecna sytuacja mi na to nie pozwoli. Może moje pytanie będzie lekko niecodzienne, ponieważ mamy początek roku, jednak czy pod koniec 2013 będzie organizowany podobny konkurs ?
 9. Nigdy wcześniej nie bawiłem się z uartem. Jeśli chodzi o opóźnienia to ja ich nie tylko nie chcę zaobserwować ale również ma ich tam rzeczywiście nie być. To jest podstaw. Tak na prawdę to ma być bardzo proste i szybkie. Dodatkowo muszę zaimplementować oczywiście procedurę zabezpieczającą w razie pojawienia się sytuacji w której może dojść do zderzenia z innym obiektem. Jedyną informacją jaką chciałbym otrzymać jest: spadek poziomu energii w baterii [ Dodano: 14-04-2011, 14:36 ] W moim rozwiązaniu arduino ma pośredniczyć między moim programem jaki będzie wykonywany na komputerze, a transmiterem który radiowo będzie się komunikował między urządzeniem jakie porusza się w powietrzu na zadaniej wysokości. Urządzenie ma dynamicznie zmieniać położenie i w dość szybki sposób się przemieszczać po zadanej trajektorii lotu. Szybkość osiąga rzędy sekund, więc teraz rozumiecie dlaczego komunikacja ma być szybka.
 10. A do przez hyper terminal dam rade sterować urządzeniem podłączonym do arduino ? [ Dodano: 14-04-2011, 14:08 ] I jeszcze jedno pytanie, mianowicie: urządzeniem którym chcę sterować bardzo szybo się porusza i nie mogę mieć opóźnień. Wiem że na pewno się one pojawią ale muszą być one jak najmniejsze. Czy Hyper terminal umożliwia przekazywanie danych z jak najmniejszym opóźnieniem i zmianą wczytywanych wartości w locie ?
 11. Dokładnie o to mi chodziło. Właśnie męczę się na sofcie jaki jest dedykowany pod arduino i te wszystkie biblioteki których jak na razie nie ogarniam w niczym mi nie pomagają.
×
×
 • Utwórz nowe...