Skocz do zawartości

kamil007

Users
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez kamil007

  1. Można, ale tylko proste cięcie. Bo takie cięcie polega na nadcięciu materiału, a pózniej jego przełamaniu. Mam dostęp do wszystkich tego rodzaju materiałów PLEXI, PCV, i innych, oraz bardzo duże doświadczenie w obrabianiu. Mam dostęp do ploterów frezujących, i laserowych co pozwala wyciąć mi praktycznie dowolny element. W zamian za pomoc w oprogramowaniu AVR, może coś w J2ME, bez problemu mogę wycinać
  2. Dziękiki za odpowiedź. Ale dla mnie to za trudne, może póżniej Narazie wystarczy mi żeby zamiast kalwiszy numerycznych, lub razem z kalwiszami 2,4,5,6,8, działały też klawisze nawigacyjne, te kułeczko UP, DOWN, LEFT... i ten środkowy. Właśnie w emulatorze na mój telefon są one emulowane na ekranie więc myślę gdyby udało się zaprzęgnąć do pracy te klawisze to działało by to też na takich telefonach bez klawy. Może ktoś sie pokusi o takie przerobienie kodu. Mi to zajmie pewnie cały długi weekend, albo dłużej, a żona by mi chyba urwała j..ja Yeeehhaaaa Narazie na emulatorze dzia
  3. Hm, tak bez znajomości Javy, jedyne co mi przychodzi do głowy, to dodać obsługę klawiszy nawigacyjnych, tak ,żeby można się poruszać po ekranie góra(2) , dół(8) , lewo(4), prawo(6) i, OK (5), tylko jak to zrobić ?
  4. Witam! Mam ten sam problem, Help Program odpalam na symulatorze LG ku990 i niestety nie działa nawigacja, między cyframi, i nic nie można zrobić. Można prosic o podpowiedź jak przerobić ewentualnie kod pod telefon bez klawy.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.