Skocz do zawartości

nightslayer2

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nightslayer2

 • Ranga
  1/10
 1. Mały update. Aplikacja nie musi wyświetlać danych na telefonie. Wystarczy aby sterowała wyświetlaczem. Czy da radę ogarnąć to w appinventorze?
 2. Witam. Zatem od początku. Tworzę projekt, a mianowicie popularną dość stację pogodową. Mam do dyspozycji Arduino Uno, BMP280, czujnik temp. DS18B20, DHT22, wyswietlacz LCD 4X20 z I2C, oraz moduł bluetooth HC-06. Samo podłączenie raczej nie sprawi tu problemu, jednak problem zaczyna się gdy muszę stworzyć do tego projektu aplikację mobilną poprzez połączenie się z bluetooth. Aplikacja ma za zadanie utworzenie kilka przycisków jak np. "temperatura", gdzie po kliknięciu w ten przycisk zarówno w aplikacji jak i na wyświetlaczu LCD wyświetli się temperatura pobierana z czujnika. Zatem w skrócie apl
 3. Witam. Mam pewne zadanie do wykonania, jednak brakuje mi idei do tego zadania. Zatem mam do wykonania aplikacje WWW/Android (prosta 4-5 przełaczniki on/off) sterująca wyjściami fizycznymi. I co mogę stworzyć sensownego, aby miało to jakiekolwiek zastosowanie(nie tylko migające diody), jakie macie pomysły. Zaznaczam że nie szukam nic zaawansowanego, a raczej prostego w budowie.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.