Skocz do zawartości

dejnasandrzej

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez dejnasandrzej

 1. Właśnie, próbowałem, często było za mało cyny lub było zwarcie, próbowałem w temperaturze okolicy 300C~340C.
 2. Dziś zaczolem lutować, jeśli chodzi o efekty to nie są zadowolające, wiele razy musiałem poprawiać odcycaszem, najgorzej mi szło lutowanie golpinów. Wyszły mi kulki zamiast stożków.
 3. Witam, nie jestem już nowy, piszę ponownie przywitanie. Elektronika stała się nowym hobby i dziedziną nauki. W chwili obecnej jestem na końcowym etapie TC. Miałem teraz plany kontynuować Adruino, ale wyszło inaczej ze względu braku pakietu mistrza Adruino będę teraz uczyć się lutowania. Bardzo podobają mi się wasze kursy. Po nauczeniu lutowania zamierzam kontynuować naukę programowania mikrokontrolerów m. in. Adruino, AVR i STM32 pozdrawiam.
 4. Myślałem, ze jest uszkodzony fototranzystor, dałem R3 rezystor 56K Om, zamiast 10 K Om i działa jak należy. Wynika, że 10 k jest za słaby jako dzielnik napięcia.
 5. Nazywam się Andrzej, mam 29 lat, ukończyłem Informatykę 3 lata, ostatnio mnie wciągnęła elektronika, choć miałem na studiach do czynienia z techniką cyfrową, teraz będę miał okazję poznać praktycznie. Chciałbym nauczyć się niedalekiej w przyszłości programowania mikrokontrolerów.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.