Skocz do zawartości

Siersciuch

Users
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Siersciuch

 • Ranga
  2/10
 • Urodziny 02.12.1994

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Mechatronika, fizyka
 • Zawód
  Uczeń technikum
 1. Jestem w technikum mechatronicznym i u nas robimy głównie w autoCAD, ale mamy też zwykłą informatykę i był excel, word, powerpoint, gimp ( nic nas z gimpa nie nauczył i kazał nam niewiadomo co robić, nikt nic nie wiedział, żadnej lekcji nie było z gimpem). A poza tym CS, CoD1, heroes4, transformice'y. Nie jest luźno, ale strasznie też nie jest.
 2. Najlepiej jak Twój dom to robot. Mógłby w pełni zmieniać układ ścian i mebli.
 3. Co mówi Ronaldo do fryzjera? -Dzień dobry.
 4. Mnie przeszkadzają komary, lenistwo, brak doświadczenia, suche oczy, lenistwo, małe elementy, upał, chłód, pot na tyłku, młodszy brat, praca domowa, lenistwo, zobojętnienie, niedobór magnezu i brak wprawy ogólnie. Z finansami nie ma problemu raczej.
 5. Manipulatory, a konkretniej protetyka ramion i dłoni, np. bioniczne ramiona z Deus Ex 3
 6. Nawyk, kamil-s, dzięki, teraz sprawa jest jasna, właśnie o takie wytłumaczenie mi chodziło. Teraz będzie z górki, mam nadzieję.
 7. Witam, Problem jak w temacie. Chodzi o microserwo z artykułu o przerabianiu serw - HXT900. Nie wiem, jak usunąć tak małe elementy i będę wdzięczny za wszelką pomoc! :->
 8. No potencjometr sie nie obraca całkiem ale w takim razie jak mam to wszystko odblokować, bo tych"skrzydełek" przy potencjometrze nie widać. ( w ogóle wszystko w tym serwie jest nie tak jak na zdjęciach) Kurcze, wystarczylo troche przy tym posiedziec - juz wiem.Yyy, jak to sie mówi? Eureka! Moje serwo jest nieprzerabialne! ( jest ultra-mała wypustka i trudne do wyskrobania blokadki, na początku nie wiedziałem, że to blokadki )
 9. Witam, Mam problem z blokadą, a mianowicie na żadnej z moich zębatek nie ma nic wystającego, sprawdzałem bardzo dokładnie brzegi i wszystko, nic niema, ale serwo i tak nie obraca się 360 stopni to co ja mam zrobić ( serwo to Esky000155 ) ?
 10. Tak. Tusz mamy na miejscu, dostajemy tylko informacje o tekście do druku. Dotyczy stanu dwóch cząsteczek, pomiędzy którymi jest więź. Wiec dla każdego atomu obiektu tworzymy jego partnera. Nadajemy partnerom taki sam spin tak jak w doświadczeniu EPR, a położenie cząstki to kwestia po prostu ustawienia jej tam gdzie ma być.
 11. Teleportacja którą już opanowaliśmy polega na splątaniu kwantowym. Kiedy obiekt jest "teleportowany", to po prostu informacje o cząstkach w obiekcie są przesyłane do miejsca docelowego, gdzie maszyna składa KOPIĘ obiektu z dostępnych na miejscu atomów, które zaczynają "drgać tak samo jak atomy oryginału. Obiekt teleportowany nie znika po teleportacji ( chyba że go zniszczymy celowo np.:tajny projekt itp ), więc to w rzeczywistości kopiowanie, a w przypadku człowieka - klonowanie. Najbardziej interesuje mnie, czy świadomość człowieka po jego zniszczeniu przeniosłaby się do kopii podczas teleportacji. Jak "wytniesz" człowieka to go zabijesz...
 12. Teleportacja jest najlepszym pomysłem, bo można by kopiować dowolne przedmioty. Działałoby to jak Ctrl + C i Ctrl + V w rzeczywistości. Genialne i realne w dalekiej przyszłości
 13. To użytkownik Mihau może sobie fantazjować o robotach humanoidalnych a ja nie? No właśnie, nie czepiajcie sie, post jest zgodny z tematem.
×
×
 • Utwórz nowe...