Skocz do zawartości

arek1996

Użytkownicy
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

arek1996's Achievements

3/10

3/10 (3/10)

7

Reputacja

 1. Jak w tytule, Czy ma ktoś doświadczenie w programowaniu ESP-12F? i czy da się go zaprogramować konwerterem uart USB-UART FTDI FT232RL? Aktualnie taki mam którym wgrywałem do ESP-CAM. Czy programuje się to tak samo? W ESP32-Cam trzeba zworkę dać więc jak to wygląda w przypadku 12F? Pozdrawiam.
 2. Jeszcze takie pytanie, jeśli można jednocześnie ładować z paneli ogniwa i pobierać z nich energię do ESP32, to nie będzie tak, że w nocy jak potencjał na panelach będzie niższy niż w ogniwach to prąd poleci z powrotem do paneli i będzie energię marnować albo panel uszkodzi?
 3. Witam, Mam ESP-32-CAM Wgrałem soft do kamery defaultowy "CameraWebServer". Podłączyłem wszystko tak jak tutaj: https://blog.elektroweb.pl/jak-podlaczyc-i-programowac-esp32-cam/ Wykorzystując FT232RL, wgrywa się elegancko ale po usunięciu zworki mam taki błąd: E (451) camera: Camera probe failed with error 0x105(ESP_ERR_NOT_FOUND) Camera init failed with error 0x105 Ktoś miał już podobny problem czy to wina kamery?
 4. Może jakiś komparator napięcia albo coś, który by wyłączał przepływ jak napięcie z panelu spadnie. Porobie jutro testy jak się wieczorem panel zachowa.
 5. 2A? Taki duży prąd będzie generować solar?
 6. W każdym razie zamówię zaraz tą przetwornicę co wysłałeś podłączę 4x1200mAH równolegle do panelu i zobaczymy czy wytrzyma noc. Dziękuje za pomoc.
 7. Rozumiem, czyli przy podpięciu 2S będzie 7,4V czyli step-Down albo przetwornicą liniową na 5V? No i trzeba by taką ładowarkę znaleźć to by wtedy musiała pracować w zakresach 5V - 8.3V? tak?
 8. Kamerka, do monitorowania co się dzieje na podwórku + zapis tego na serwerze w domu na parę dni wstecz. Jest jakieś 15 metrów do routera i jedna ściana, nie wystarczy? Fajnie by było tylko przy tej kamerze domyślam się że nic nie będzie widać.
 9. Chyba żeby łączył się tylko z wifi do wysłania danych, tylko kamera potrzebuje 24
 10. Dzięki wielkie, baterie mają po 1200mAh czyli ciężko będzie całą noc uciągnąć...
 11. Tak jak pisałem potrzebuje 5V do ESP32-CAM które według zaleceń ma być zasilane z 5V
 12. Wiem ale można zewnętrznie podpiąć, ma dodatkowe wyjście, ja i tak chce je łączyć równolegle więc by nie weszło.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.