Skocz do zawartości

sebo96

Użytkownicy
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez sebo96

 1. A gdzie zaprojektowałeś układy scalone w jakim programie?
 2. http://www.allegro.pl/item583975113_najlepszy_programator_avr_usb_stk500_v2_promocja.html Czy ten programator będzie dobry??
 3. Nie dotykają ale mogą. Nie mogą dotykać wtedy kiedy może zagrozić zniszczeniu ściany labiryntu .
 4. Jak kupię kamerę to pokaże Ci czyli gdzieś za dwa tygodnie
 5. Dlaczego niemożna nazwać robotem MicroMOuse przecież jeździ po labiryncie i jest automatyczny A co to jest BEAM??
 6. Witam!! Przedstawiam wam robota(dość nieestetycznego) typu MicroMouse: Jest on zbudowany z metalu. Napęd ,który chciałem zamontować jeszcze nieprzesłany więc wziołem silniczki jakie miałem. Więc jak on działa??: Robot jedzie wzdłuż labiryntu ściana przyciska przycisk (ten czerwony) ,który przyciska kabel do baterii wtedy jedzie prosto gdy będzie skręt w prawo sprężyna wypchnie przycisk do przodu i wtedy prawe koło nie będzie działało i tylko lewe pracuje skręcając w prawo. A teraz pomyślisz jak skręca w lewo??: więc robot jedzie prosto ,a przycisk jest naciśnięty i do tego służy to: P.S.: Dziękuje Kuczusowi za nazwe.
 7. Mam mały problem dotyczący nazwy dla mojego robota (którego przedstawię w poniedziałek) W ankiecie umieściłem fajne nazwy dla robocika ale nie jestem pewny ,który wybrać głosujcie na najlepszą nazwę lub wpiszcie post w którym będzie lepsza nazwa niż wymieniono w ankiecie.
 8. Czy silniczki od zabawek czyli takie od starego samochodzika to czy będą miały wysokie obroty jeśli będą pod napięciem 4,5 V.
 9. Lecz ten robot będzie automatyczny ,a nie tak jak inne moje samochodziki na sterowanie.
 10. Robota skończę w ten weekend zrobię parę rysunków dotyczącej działania robota no i wtedy przedstawię go czyli gdzieś tak za tydzień we wtorek. Nie BoBBy to nie ten algorytm.
 11. Mam pytanie czy nie słyszeliście o jakimś konkursie MicroMouse?? Kończę już swojego robota którego projektowałem 3 miesiące i chciałbym mieć jakąś satysfakcję z tego ,że zbudowałem go uczestniczyć w konkursie.
 12. Mam 2 pytania dotyczące labiryntu (w ,którym jeżdżą roboty typu MicroMouse): Nie wiecie może ile centymetrów ma szerokość komórki labiryntu? Czyli prościej mówiąc ile ma centymetrów szerokości uliczka w labiryncie?? I drugie pytanie: __________ |\ \ _______ | | | | | | Tam gdzie jest ukośnik to właśnie tam mam problem ile centymetrów ma nie wiem jak to nazwać "skręt"(punkt od kąta na górze do kąta niżej zboku)??
 13. Witam!!! Chciałbym zaprezentować mojego drugiego robota: Ma on 2 silniki: jeden do sterowania a drugi do jeżdżenia. Konstrukcję wykonałem z "Lego". Ten robot jest przeznaczony do sprzątania. Jak widać na zdjęciach ma on on szczotkę i szmatę do wycierania podłogi. Sterowniki itp. są w dżoistiku (nie wiem jak to się pisze) . P.S Proszę o komentarz przyjmuję krytykę. __________ Komentarz dodany przez: treker Przenoszę, z naszych sukcesów, bo robotem to nie jest Zachowajmy jakiś poziom [ Dodano: 17 Lut 09 09:47 ] Mam pytanie dlaczego tego robota niemożna nazwać "Robotem" ?? [ Dodano: 17 Lut 09 09:49 ] Robot – mechaniczne urządzenie wykonujące automatycznie pewne zadania. Działanie robota może być sterowane przez człowieka, przez wprowadzony wcześniej program, bądź przez zbiór ogólnych reguł, które zostają przełożone na działanie robota przy pomocy technik sztucznej inteligencji. [ Dodano: 17 Lut 09 09:51 ] Nie rozumiem uwagi "Trekera"
 14. Gratulacje !! no no Ładna konstrukcja. ;] A skąd masz gąsienice??
 15. Magicmarcus skąd wziołeś rączki (do robota)??
 16. drukarz pisze że : "Inventor" ale ja chciałbym dostać poprawną odpowiedz od nes86. (no chyba że ktoś ma tem program) [ Dodano: 04 Lut 09 09:32 ] Dzięki bardzo
 17. A no tak sorry [ Dodano: 04 Lut 09 09:27 ] Tylko że... jaka jest poprawna nazwa tego programu bo ja niemoge rozszyfrować
 18. Nes86 ten projekt 3D to w którym zrobiłeś programie
 19. Mam pytanie czy może znacie jakieś lub jakiś program związany z projektowaniem robotów?? pozdr sebo96
 20. Dobre wytłumaczenie z tym ultradźwiękowym czujnikiem odległości :D Użyjego do swojego robota
×
×
 • Utwórz nowe...