Skocz do zawartości

Kaszek

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kaszek

 • Ranga
  2/10

Informacje

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeden Raspberry Pi Model B 512MB sprzedany
 2. STM8L DISCOVERY - sprzedany [ Dodano: 08-05-2013, 22:10 ] 2 x LaunchPad MSP430 - MSP-EXP430G2 - sprzedany
 3. Witam, Mam do sprzedania parę gadżetów pochodzących z zawodów sum/minisumo. Większość rzeczy jest nowa, nigdy nieotwierana perę zostało tylko rozpakowano w celu sprawdzenia. Interesuje mnie oczywiście kwota "Przew. Cena" ale możemy się również dogadać Każdą rzecz bez problemu mogę dostarczyć na większość zawodów robotycznych w Polsce. Lista poniżej: [ Dodano: 05-05-2013, 13:18 ] KRÓTKOFALÓWKI MOTOROLA TLKR T8 są już nieaktualne.
 4. Wrzuciłem moje filmiki z zawodów. Głownie są to walki minisumo. http://download.hellshare.pl/200movie-rar/6318730/
 5. fish, Widzę, że ta dyskusja do niczego nie prowadzi - nie rozumiemy się. Dlatego nie będę już komentował bo się to będzie ciągnąć w nieskończoność. Po co się napinać tym bardziej, że nie o to chodzi na tym forum.
 6. Słówko wyjaśnienia do marianoitaliano, pralat, może nie przeczytaliście ze zrozumieniem tego co napisałem, wiec wytłumaczę. Ja nie oceniam wiedzy tego człowieka - bo go nie znam nie rozmawiałem z nim itd. tylko to jak się zachował jak wyglądał. Skoro piszecie o jego osiągach, dorobku to tym bardziej było to nie na miejscu.
 7. Ja dodam od siebie, że spodziewałem się czegoś więcej w kwestii nagród. Wątpię, że ktoś przyjedzie za rok z daleko zachęcony nagrodą główną - paczką cukierków. Ciekawi mnie jeszcze jedno jak czuł się chłopak z Estonii poproszony na środek do wręczenia nagrody (2 miejsce minisumo) - zobaczył jakąś torbę z wystającymi dwoma szyjkami którą wręczył jakiś mało trzeźwy dziadek ekipie Rudy 103 (1 miejsce). Nikt mu tego nie przetłumaczył, że mają się podzielić itp. postał tam i zszedł po chwili. Później inne nacje sobie takie a nie inne zdanie o polakach wyrabiają.
 8. A czy to źle, że są osoby które chcą jeździć na większość zawodów ja bym je za to nagrodził - maja chęci i czas Ja widzę również inny problem. Na zawodach są przeważnie fazy grupowe potem najlepsi walczą w finale i praktycznie znamy tylko miejsca 1-4.
 9. hakroom, Nie wiem skąd takie wnioski o eseju. Chyba źle zinterpretowałeś moja odpowiedź na pytania.
 10. Tylko potwierdzenie typu: "Witamy, Informujemy, że zgłoszony robot został przyjęty na Sumo Challenge 2011..."
×
×
 • Utwórz nowe...