Skocz do zawartości

Maniac

Użytkownicy
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Maniac

 • Ranga
  4/10

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Krasnystaw
 • Zainteresowania
  Elektronika,Robotyka,Programowanie
 1. Chodzi o to, że przy ataku nie powinien on reagować na linie, nie powinien się zatrzymywać.
 2. Na drugim filmiku można zobaczyć, że przy ataku, gdy robot wykryje białą linię to następuje jego zatrzymanie, wydaje mi się, że nie jest to najleszy pomysł.
 3. Nie widzę tam nic podobnego. Zobacz, może w swoich zasobach masz jakiś element w takiej obudowie.
 4. Cześć, Jeżeli ktoś ma jakiś element w Eagle z obudową SO8 lub SOP24 to bardzo bym prosił. Potrzebne mi się te 2 obudowy.
 5. Czy SOP24 oraz SSOP24 to takie same obudowy, czy jednak różne?
 6. Cześć, Jak w temacie, poszukuję biblioteki układu SCT2024 do Eagle.
 7. Nie wiem jaka różnica, ale pisząc to miałem na myśli zegar w robocie.
 8. Cześć, Jaki układ rtc polecacie? Będzie mi on potrzebny do budowy zegara, interesuje mnie w nim dokładność oraz podtrzymywanie bateryjne, w przypadku braku zasilania. Pierwszy wybór padł na układ DS3231, ale cena +25zł nie jest dla mnie interesująca. Znacie jakieś tańsze układy, które są równie dokładne jak DS3231? Podtrzymywanie bateryjne nie jest koniecznością.
 9. To jest właśnie taka nauka na pamięć, bez zrozumienia czegokolwiek. Ktoś poprzestawia literki w zadaniu i już wzór nie pasuje i nie wiadomo jak to rozwiązać. Jeżeli sami nie zaglębiamy się w temacie i nie rozwijamy wiedzy na ten temat w domu, to studia nam nic nie pomogą i taka jest prawda.
 10. Jeżeli mówisz o Polsce to jak najbardziej się z Tobą zgodzę, są wyjątki, gdzie ktoś znajdzie pracę w tym kierunku ale to raczej nieliczni. Większość to nawet nie wie co to mechatronika, więc o czym tu mówić. Druga sprawa to to, że nie tylko osoby po mechatronice mają problemy ze znalezieniem pracy, również i po innych kierunkach. To dotyczyło polski, ale na świecie wygląda to inaczej. Mechatronicy są cenieni i dobrze opłacani. Także uczyć się angielskiego i patrzeć szerzej, na Polsce się świat nie kończy.
 11. Chciałbym się dowiedzieć jakie wymiary ma robot. Długość, szerokość płytki głównej oraz długość, szerokość listwy z czujnikami.
 12. http://www.pe.ifd.uni.wroc.pl/BascomBasicAVR3.pdf Strona 206.
 13. Naraziem mówisz o materiałach, które można "zgnieść", gorzej będzie ze stałym przedmiotem, np. bryłka drewniana, wtedy będzie się zsuwało. To tak samo jakbyś nożycami próbował coś złapać.
×
×
 • Utwórz nowe...