Skocz do zawartości

Łagu

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Łagu

 1. Niezła robota. Myślisz, że jeden procesor wystarczy do obsługi logiki, ruchu i wyliczania kinematyki odwrotnej w czesie rzeczywistym ? Uczenie przy urzyciu "Teachpendant'a" to uczenie każdego punktu przejazdu robota i wstawianiu odpowiednich warunków logicznych. o dziwo jest 6 osi, trzeba sie może dobrze przyjrzeć, lub dobrze policzyć.
 2. Oj tam zaraz komplikacje jakby znać kąt "złamania" przegubu, to można sobie różne rzeczy policzyć i przy sterowaniu czterosilnikowym, w znacznym stopniu można uniknąć poślizgu bocznego, czy jakoś tak to się zwie. Chyba że to tylko moje fanaberie gdy jestem pijany
 3. Na szybko znalazłem 2 linki, z których kiedyś korzystałem przy projekcie na laborkach: Link1 , Link2 . edit: no to drugi link już zmieniony, chociaż dużo tam ciekawego nie ma .
 4. Może i krótko cie znam ale w ogóle mnie to nie dziwi. oj tam oj tam ja zawsze zaangażowany we wszystko a to że na ostatnia chwile robie to już inna sprawa, zresztą wolę czasem iść na piwo zamiast walczyć czy takie tam chyba, że chodziło, że mało kłamie __________ Komentarz dodany przez: Bobby Popraw proszę błędy w tym poście i zredukuj ilość emotikonek
 5. Mam to do siebie, że bardzo żadko kłamie W kategorii Sumo for Lego robot Thunder był programowany ( o dziwo ) dopiero na zawodach i to jeszcze kilka minut przed pierwszymi walkami . Ponieważ wcześnij trzeba było zaprogramować Linefollowery Lego Więc do pierwszej walki nie było czasu ustalić threshold'a dla wykrywania białej lini ale w drugiej juz pieknie śmigał olewając przeciwnika pomimo egzystencji czujników na pokładzie i mimo wszystko ostatecznie wygrywając.
 6. Oj tam zaraz trzeba wykrywać przeciwnika na zawodach w rybniku wygrał robot, który wykrywał tylko białą linie No w sumie w pierwszej walce nawet białej lini nie było ale to szczegół bazej, a programujesz w NXT-G czy w jakimś innym jezyku ?
×
×
 • Utwórz nowe...